Pradžia Archyvas

Prisijungę

Mes turime 20 svečius online
LSB apsilankymas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Asta Zarembaitė   
Penktadienis, 15 Balandis 2011 00:00

Velykų džiaugsmas ir palaima
Telydi Jūs žingsnius visus,
Tegul varpai pašaukia laimę.
Te žodžiai atneša džiaugsmus!

Šių prasmingų žodžių vedami senelių namuose 2011 balandžio 15 d. apsilankė LSB skyriaus vadovė Almira Molčanova ir mažieji samaritukai iš „Šilo“ vidurinės mokyklos - 4a klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Meilutės Baškienės. Tai buvo pirmieji senelių sveikintojai, nudžiuginę gyventojus. Vaikai smagiai pašoko, padainavo, dūdelėmis padūdavo ir velykinių mįslių užminė. Teisingai į jas atsakiusieji gavo vaikų priskintų žibučių.


Vaikai ir velykinių margučių pridažė, juos padalino visiems seneliams – šie margučiai esą turi ypatingą galią ir apsaugo nuo įvairiausių nelaimių ar ligų.
Senieji mūsų gyventojai atsidėkodami vaikams pagiedojo giesmių, įteikė rankų darbo dovanėlių, nepamiršo ir velykiniais skanumynais pavaišinti. O senelių namų gyventoja Leokadija Pivoriūnienė minė mįsles ir minkles kaip iš gausybės rago – jos buvusios sudėtingos įminti, bet sukėlusios daug smagaus juoko.
Visi – ir jaunoji, ir senoji kartos – smagiai pasibuvo, džiaugėsi vieni kitų linkėjimais, dalijosi giedra nuotaika. Dar ilgai netilo senelių kalbos apie džiugias akimirkas.

Samaritukai pučia muilo burbulus