Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 20 svečius online
Naujienos
Mandalų spalvinimas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 29 Balandis 2019 12:52

Šiandien gyventojams pasiūlėme naują užsiėmimą – mandalų spalvinimą. Tai įdomus užsiėmimas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Jis ramina, padeda sukaupti mintis, išlaisvina vaizduotę, išmoko tarpusavyje derinti spalvas, lavina kūrybiškumą ir moko greičiau rasti problemų sprendimus. Sakoma, kad maždaug pusvalandis spalvinimo prieš miegą, ypač renkantis raminamas melsvas spalvas, padės atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ir gerokai lengviau užmigti. Spalvinant mandalas mes esame čia ir dabar, atkuriame ir giliname ryšį su savimi, harmonizuojame ir subalansuojame kūną ir sielą. Senelių namų gyventojams labai patiko šis laiko praleidimas, kiekvienas išsirinko skirtingą paveikslėlį ir jį nuspalvino pagal save.

Skaityti daugiau...
 
LPS "Bočių" sambūrio "Prie židinio" narių pasirodymas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 24 Balandis 2019 00:00

Balandžio 24 dieną į senelių namus užsuko ir su šv. Velykom pasveikino LPS Ukmergės „Bočių“ sambūrio „Prie židinio“ nariai ir jų vadovė Z. Stunžėnienė. Seneliams buvo parodytas spektaklis pagal rašytojos Vytautės Žilinskaitės humoreską „Pasiūlymai“. Aktoriai E. Vaitkevičienė ir B. Kaselis puikiai improvizavo ir kūrinį pritaikė šių dienų ir netgi Ukmergės miesto aktualijoms. Tie patys aktoriai visus pralinksmino pasakodami anekdotus – neveltui buvo išrinkti „Anekdotų karaliais“. Tarp pasirodymų visi klausėsi ansamblio „Sedula“ atliekamų gražių dainų (vadovė Irena Grigienė). Na, o seneliai taip greitai svečių nenorėjo paleisti, buvo surengtas koncerto pratęsimas – kartu dainavome lietuvių liaudies dainas. Po jų buvo išrinktos dvi aktyviausiai dainavusios močiutės, kurioms įteikti „Bočių“ bendrijos laikraštukai. Esame dėkingi vadovei Z. Stunžėnienei ir nariams už dainas, vaišes, juoką ir smagiai praleistą laiką.

Skaityti daugiau...
 
Diana Nausėdienė lankėsi senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 24 Balandis 2019 00:00

Balandžio 24 dieną senelių namuose sulaukėme neeilinių svečių – tai kandidato į prezidentus Gitano Nausėdos žmona Diana Nausėdienė. Ji atvyko kartu su Ukmergės rajono savivaldybės soc. paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičiene, VšĮ „Ukmergės šeimos centro“ koordinatore Jurgita Vijūne ir kt. D. Nausėdienė pabendravo asmeniškai su kiekvienu gyventoju, klausė, iš kur jie atvykę, kaip čia sekasi gyventi, ar patenkinti esamomis sąlygomis. Seneliai noriai bendravo, kiekvienas iš jų papasakojo savo gyvenimo istorijas, pasidalino rūpesčiais. Silpnos sveikatos gyventojai taip pat buvo aplankyti kambariuose, džiaugėsi matydami naujus veidus, galėdami išsipasakoti.

Skaityti daugiau...
 
Sulaukėme šv. Velykų! PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 23 Balandis 2019 08:39

Šv. Velykos – tai krikščionių šventė, simbolizuojanti Kristaus prisikėlimą iš numirusiųjų po nukryžiavimo. Tai pati gražiausia pavasario šventė. Senelių namų gyventojai jai pradėjo ruoštis iš anksto. Prieš Verbų sekmadienį močiutės gamino puokšteles, jas merkė į vazas, puošė rankų darbo dekoracijomis – išpūstais kiaušiniais bei velykiniais viščiukais. Pamerktos valgykloje jos atnešė tikrą pavasarišką nuotaiką. Prieš Didįjį Velykų tridienį senelių namuose vyko šv. Mišios. Gyventojai galėjo atlikti išpažintį, priimti Švč. Sakramentą, susitaikyti su Dievu. Parapijos klebonas kun. G. Naudžiūnas sakydamas pamokslą linkėjo prisikelti kartu su Kristumi ir pasitikti šv. Velykas be pykčių ir nuoskaudų, o su atvira ir tyra širdimi, ragino vienas kitam būti pakantesniems ir malonesniems. Atėjus Didžiajam penktadieniui gyventojai kartu su darbuotojomis margino kiaušinius. Buvo išbandytas naujas marginimo būdas su popieriniu rankšluosčiu ir dažais, dažėme ir jau išbandytu dekupažo būdu bei senoliams gerai žinomu – su svogūnų lukštais. Visi labai džiaugėsi gautu gražiu rezultatu. Išaušus šv. Velykų rytui stipresnės sveikatos močiutės ėjo į bažnyčią, dalyvavo procesijoje, šv. Mišiose. Grįžusios pašventino stalą, visi kartu sukalbėjo maldas ir vaišinosi margučiais, kitomis vaišėmis, kurių ir antrą Velykų dieną netrūko. Sveikiname visus su šv. Velykomis!

Skaityti daugiau...
 
Moterų ansamblis "Retro" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 02 Balandis 2019 00:00

Balandžio 2 dieną senelių namuose apsilankė moterų ansamblis „Retro“ iš III Antakalnio kaimo kartu su vadovu Mariumi Mikučioniu. Kolektyvas savo pasirodymą pradėjo smagiu spektakliu, kai dvi susitikusios moteriškės plepėjo apie sveiką gyvenimo būdą, apie išėjimą į visuomenę, bei vienos iš jų priėmimą į ansamblį. Vėliau skambėjo įvairios už širdies griebiančios, ir linksmos, smagios dainos, tokios, kaip „Baltos ievos“, „Pasislėpusi kažkur“, „Mūsų gyvenimo valsas“, Tikėk savo laime“, „Mano kraštas“ ir kt. Gyventojai plojo, dainavo kartu – visiems labai patiko koncertas. Svečiai ir dovanų seneliams atvežė – po koncerto visi vaišinomės skaniu šakočiu ir saldainiais. Nuoširdžiai dėkojame svečiams už pasirodymą ir vaišes.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 4 iš 23