Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 19 svečius online
Naujienos
Šv. Mišios senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 20 Gruodis 2018 10:53

Kaip ir kiekvienais metais prieš Šv. Kalėdas senelių namuose buvo aukojamos Šv. Mišios. Deltuvos klebonas kun. Gintautas Naudžiūnas prieš Šv. Mišias klausėsi išpažinčių, kai kurie gyventojai buvo atvežti su neįgaliojo vežimėliu, kiti buvo aplankyti kambariuose. Per pamokslą visi buvo raginami melstis vieniems už kitus, nes šios maldos yra geriau išklausomos. Seneliai meldėsi, priėmė Švč. Sakramentą, pasižadėjo sau taikiai ir ramiai laukti kūdikėlio Jėzaus gimimo.

Skaityti daugiau...
 
Vidiškių pagrindinės mokyklos Adventinė programa PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 19 Gruodis 2018 10:35

Gruodžio 19 dieną senelius aplankė mokiniai iš Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinės mokyklos kartu su muzikos vadove Daiva Šermukšniene. Svečiai atvyko su gražia adventine programa. Vyresnės mergaitės skaitė gražius žodžius apie Adventą, laukimą, o antrokės kartu su mokytoja atliko šventines dainas. Seneliams labai patiko dainos, žodžiai.. Atsidėkodami įteikėme saldžių vaišių, o vaikai seneliams dovanojo rankų darbo atvirukus. Labai dėkojame ir laukiame pasirodant kitą kartą.

Skaityti daugiau...
 
Senelių namuose lankėsi Ukmergės "Šilo" progimnazijos mokiniai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 17 Gruodis 2018 14:10

Šiandien senelių namus aplankė vaikai iš Ukmergės „Šilo“ progimnazijos su mokytoja Aušra Kaliniene bei muzikos vadove Loreta Talutiene. Kiekvienais metais šioje mokykloje vykdoma akcija – vaikai su tėveliais kepa keksiukus, mokykloje pardavinėja, o gautus pinigus aukoja senelių namams. Šiais metais seneliai norėjo gražių užklotų ant lovos. Juos gavę labai apsidžiaugė, galės prieš šventes pasipuošti savo kambarį! O vaikai dar ir eilėraščių padeklamavo, dainelių padainavo, pyragu pavaišino. Seneliai labai dėkingi už gerą širdį bei šiltas emocijas, ačiū!

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena Ukmergėje PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 05 Gruodis 2018 00:00

Gruodžio 3 diena – Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Šia proga šiandien, gruodžio 5-ą dieną, buvo surengtas koncertas Ukmergės Kultūros centre. Jo metu buvo dalijamos padėkos, tariami sveikinimo žodžiai, palinkėjimai, dainuojamos gražios dainos. Renginį vedė Ukmergės r. neįgaliųjų draugijos pirmininkė Zita Kviklienė. Rajono meras R. Janickas kartu su administracijos direktoriumi S. Jackūnu bei socialinės paramos skyriaus vedėja A. Leonavičiene įteikinėjo padėkas žmonėms už aktyvią visuomeninę veiklą ir bendruomeniškumo puoselėjimą. Buvo pagerbti ir neįgaliųjų žmonių organizacijų rėmėjai, tarp jų ir VšĮ Deltuvos senelių globos namų – Švedijos Habo miesto „Lions“ klubas, kuris ne vienerius metus dosniai remia ir prisideda prie senelių gerovės. Šventę vainikavo nuotaikingas grupės „DAR“ koncertas. Į koncertą vykę senelių namų gyventojai liko labai patenkinti smagiai praleistu laiku.

Skaityti daugiau...
 
Advento vainikai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 03 Gruodis 2018 09:28

Advento vainikas – tai savotiškas kalendorius, ženklinantis artėjančią Kalėdų šviesą, nes su kiekvienu Advento sekmadieniu vainikas vis šviesesnis – iš pradžių dega viena žvakė, paskui dvi, trys ir – keturios. Mūsų močiutės kartu su socialinėmis darbuotojomis susirinko gaminti vainikų. Jie buvo papuošti įvairiais kankorėžiais, obuoliukais ir šakelėmis, kiekvienas vainikas išskirtinis ir labai gražus. Gyventojos taip pat labai patenkintos, kad gali prisidėti prie senelių namų papuošimo.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 5 iš 22