Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 25 svečius online
Naujienos
Kandidatas į merus apsilankė senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 25 Vasaris 2019 00:00

Artėjant rinkimams į senelių namus vis dažniau atvažiuoja įvairūs kandidatai. Šiandien senelių namuose apsilankė kandidatas į merus Darius Varnas kartu su kandidatais į savivaldybės tarybą – Nijole Giedraitiene, Vidu Krištaponiu, Justinu Baubliu ir kt. Kandidatas į merus pristatė savo programos tikslus, klausė, kaip gyventojams čia sekasi gyventi, ar turi kokių problemų, kurias galėtų padėti išspręsti. Gyventojai uždavė rūpimus klausimus, pabendravo su kandidatais.

Skaityti daugiau...
 
Vladislavos 100 metų jubiliejus PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2019 00:00

Vasario 21 dieną mūsų gyventojai Vladislavai Gobienei suėjo 100 metų! Senelių namų gyvavimo istorijoje tai pirmasis šimtmetis. Šia proga buvo surengta didelė šventė – stalai lūžo nuo vaišių gausumo, pati senolė labai rūpinosi, kad tik visiems visko užtektų. Buvo pakviesti Vlados artimieji, garbingi svečiai iš Ukmergės rajono savivaldybės, Deltuvos seniūnas G. Radzevičius, Deltuvos parapijos klebonas kun. G. Naudžiūnas. Visi susirinkusieji nuoširdžiai sveikino jubiliatę, linkėjo gerų metų, artimųjų šilumos, dosnumo, dalijantis savo sukaupta patirtimi ir sveikatos, sveikatos, sveikatos... Po sveikinimų ir su muzikantu Kazimieru sudainuotos „Ilgiausių metų“ dainos, sėdome prie stalo, vaišinomės skaniu maistu, dainavome linksmas dainas. Įsidrąsinęs gyventojas Jonas Vladislavai taip pat tarė eiliuotą sveikinimo žodį nuo visų senelių, džiaugėsi, kad gali dalyvauti tokioje nekasdieninėje šventėje. Dėkojame visiems svečiams, kurie nepasididžiavo ir atvyko pasveikinti mūsų senolės – dabar ji džiaugiasi kambaryje, kuris skendi gėlių jūroje.

Skaityti daugiau...
 
Sulaukėme svečių senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 18 Vasaris 2019 13:16

Likus mažiau nei dviem savaitėms iki savivaldybės tarybos ir mero rinkimų, senelių namus aplankė politikai. Šį kartą atvažiavo seimo narys Juozas Varžgalys kartu su kandidatu į merus Romu Pivoru bei kandidatais į savivaldybės tarybą Asta Navickiene, Kęstučiu Jurkevičiumi ir Vidmantu Žukliu. Visi kandidatai pasisakė apie savo planus, nuveiktus ir būsimus darbus, kvietė už juos balsuoti. Gyventojai taip pat pateikė rūpimus klausimus, silpnesnės sveikatos seneliai buvo aplankyti kambariuose.

Skaityti daugiau...
 
Šv. Valentino diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 14 Vasaris 2019 13:09

Šiandien senelių namuose švenčiama Šv. Valentino diena. Nuo pat ryto gyventojai buvo pasveikinti – jiems užklijuotos širdelės bei padalinti šokoladiniai saldainiai. Vėliau visi susirinkome prie stalo, vaišinomės kava, arbata, saldainiais, sausainiais ir dainavome daug dainų. Buvo sudarytos dvi komandos – vieni galvojo dainas, kuriose minimi augalai, medžiai, kiti – kuriose minimi gyvūnai, paukščiai. Seneliai kartu su socialinėmis darbuotojomis sugalvojo daugybę dainų, buvo sprendžiami linksmieji galvosūkiai, daromos užduotys. Visi gyventojai, o ypač Jonas, Valė, Margarita, Monika, iš visos širdies traukė dainas, jiems labai patiko toks Šv. Valentino dienos paminėjimas.

Skaityti daugiau...
 
UAB "AD Rem" dovana seneliams PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 04 Sausis 2019 13:19

Ačiū UAB „AD Rem“ darbuotojams už sveikinimą seneliams švenčių proga. Gyventojų nuotaiką pakėlė vitaminingi vaisiai ir skanūs pyragai.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 5 iš 23