Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 25 svečius online
Naujienos
Romansinio dainavimo grupė "Svajos" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 16 Spalis 2018 00:00

Spalio 16-ą dieną senelius aplankė ir koncertą surengė Deltuvos romansinio dainavimo grupė „Svajos“ su vadovu Kazimieru Piestiniu. Gyventojai buvo pasveikinti su praėjusia pagyvenusių žmonių diena, jiems buvo skirtos visos dainos. Koncerte skambėjo tiek linksmos, liaudiškos dainos – „Mano kraštas“, „Kaimo vakarai“, „Jaunystės metai“, tiek romantiškos dainos apie meilę – „Širdies žvaigždė“, „Nebegrįšiu laukų takeliu“, „Mano vienintelis žmogau“ ir daug kitų. Koncertas užsitęsė iki vėlumos, seneliai dar ir dar kartą prašė pakartoti, ypač patiko akordeono muzika. Gyventoja Birutė padeklamavo savo kūrybos eilėraštį apie savo gimtąjį kraštą. Seneliai mėgavosi klausydami gražių dainų ir džiaugėsi linksmai praleistu laiku.

Skaityti daugiau...
 
"Fokuso taškas - Deltuva" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 08 Spalis 2018 07:11

Birželio 29- liepos 4 dienomis Ukmergės rajone vyko tarptautinis fotografijos pleneras „Fokuso taškas – Deltuva“, organizuojamas Naujųjų medijų meno klubo „Pozityvas“ (vadovė Nijolė Paškauskienė). Visą savaitę fotografai iš Lietuvos, Ukrainos ir Lenkijos vaikščiojo ir fiksavo įvairius momentus Deltuvos miestelyje. Fotografai buvo atvykę ir į senelių namus. Jie įamžino mūsų gyventojų kasdienybę, kai kurie pozavo, norėjo pasidaryti gražių portretinių nuotraukų. Ir štai gavome rezultatus iš apsilankymo senelių namuose.

Skaityti daugiau...
 
Spalis - pagyvenusių žmonių mėnuo PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 04 Spalis 2018 00:00

Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, o spalis – pagyvenusių žmonių mėnuo. Šia proga spalio 1-ąją senelius aplankė Deltuvos mokyklos mokiniai su mokytoja Zita Vaitkūniene ir Deltuvos kultūros namų direktore Daiva Stimburiene. Ji tarė sveikinimo žodį, linkėjo sveikatos, stiprybės ir kantrybės. Pradinių klasių vaikai padeklamavo eilėraščius, šoko įvairius šokius, vėliau įteikė piešinėlius dovanų. Gyventojams labai patiko vaikučių pasirodymas, džiaugėsi gavę tiek dėmesio. Spalio 4-ą dieną Deltuvos kultūros namuose buvo organizuojamas koncertas ta pačia proga – „Metai bėga, mintys lekia praeitin“. Mes taip pat buvo pakviesti į šią šventę. Renginį vedė Deltuvos kultūros namų direktorė Daiva Stimburienė, sveikinimo žodį tarė Deltuvos seniūnas Gintaras Radzevičius, socialinė darbuotoja Janina Leitienė. Koncerte dalyvavo ir gerą nuotaiką palaikė Ukmergės rajono bendrijos retro šokių kolektyvas „Agatas“ (vad. A. Satkūnaitė), liaudiškų šokių kolektyvas „Raskila“ (vad. L. Staškūnienė). Taip pat dainas atliko Deltuvos moterų ansamblis ir romansinio dainavimo grupė „Svajos“, vadovaujamos Kazimiero Piestinio. Visi klausėsi gražios muzikos, vaišinosi rudeninėmis vaišėmis, gėrėjosi šokiais, vėliau ir patys prisijungė ant parketo.

Skaityti daugiau...
 
Renius lanko artimuosius Kuršėnuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 21 Rugsėjis 2018 00:00

Mūsų gyventojas Renius jau kurį laiką prašo nuvežti jį į gimtąjį miestą – Kuršėnus. Po ilgo nesimatymo prieš metus vėl susitikęs su savo pussesere Gražina ir jos vyru, Renius nori vėl juos pamatyti. Gyventojas ir pats datą išsirinko – prieš pat savo gimtadienį. Jo teigimu ši kelionė bus geriausia jo gimtadienio dovana. Kadangi kelias yra tolimas, nusprendėme aplankyti ne tik Reniaus artimuosius, bet ir kitas žinomas vietas. Taigi ankstyvą penktadienio rytą susėdome į autobusiuką ir išvykome. Nuvažiavus į Kuršėnus mus pasitiko ir maloniai priėmė pusseserė Gražina. Renius pasiliko ilgiau pabendrauti, vėliau pasakojo, kad buvo pasivaikščioti po miestą, aplankė seniai matytas, pažįstamas vietas. Gaila, bet su broliu negalėjo susitikti, jis dabar gyvena kitur. Taip pat mes aplankėme Katalikų Bažnyčios tikinčiųjų laikomą tikėjimo paminklą – Kryžiaus kalną. Nuvažiavome ir į netoliese esantį Naisių miestelį, pasigrožėjome gamta. Namo važiavome su pakilia nuotaika, Renius ir lauktuvių parsivežė, labai džiaugėsi pavykusia kelione.

Skaityti daugiau...
 
Gaminamos vazos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 20 Rugsėjis 2018 08:27

Atėjus rudeniui močiutės vėl buvo kviečiamos į užimtumo kambarėlį. Šį kartą jos bandė prisiminti dekupažo darbelius. Susirinkusios gyventojos vieną dieną dažė vazas, išbandė sendinimo efektą suteikiantį laką. Kitą dieną rinkomės karpyti servetėles, jas įvairiomis kompozicijomis klijavome ant vazų. Galiausiai užtepėme laką ir palikome išdžiūti. Ir štai mūsų rankų darbo vazos!

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 7 iš 23