Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 54 svečius online
Naujienos
Seneliai sulaukė daug svečių PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 18 Gruodis 2017 13:55

Pirmadienį iš ryto pas senelius užsuko garbingi svečiai – seimo narys Juozas Varžgalys kartu su Ukmergės savivaldybės tarybos nariu – Romu Pivoru ir Deltuvos parapijos klebonu Gintautu Naudžiūnu. Seimo narys gyventojams papasakojo apie darbus seime, tolimesnius planus, linkėjo seneliams sveikatos, geru ateinančių metų. Tarybos narys atskirai pasveikino čia gyvenantį savo kraštietį Vytautą Mažeiką, linkėjo visiems stiprybės ir džiaugėsi čia vyraujančia šilta, draugiška atmosfera. Seneliai buvo pavaišinti atsivežtu naminiu obuolių pyragu. Po pietų seneliai sulaukė dar vienų svečių su pyragais – tai Jono Basanavičiaus gimnazijos mokinės kartu su auklėtoju Sauliumi Grigu. Mergaitės atvežė įvairių savo rankomis gamintų vaišių, vaikščiojo po kambarius, visus vaišino ir bendravo. Gyventojai labai džiaugiasi visais pas juos užsukusiais svečiais.

 

Skaityti daugiau...
 
Adventinė popietė PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 13 Gruodis 2017 00:00

Po pertraukos pas senelius vėl apsilankė skaitovės – Sonata ir Skaistė. Joms įteikėme Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga gautą mero padėką ir dovaną už savanorišką veiklą senelių namuose. Skaitovės atsivežė ką tik iškeptą pyragą, vynuogių, saldainių ir skaitė seneliams eilėraščius, kalbėjosi apie švenčių laukimą. Vėliau pasveikinti gyventojų su artėjančiomis šventėmis atvažiavo Vidiškių parapijos vaikų choras „Lyra“ kartu su vadove Gileta Laskauskiene ir vargonininke Šarūne Tutkiene. Mergaitės sugiedojo daug gražių, širdį virpinančių giesmių, padovanojo seneliams savo rašytus laiškus su palinkėjimais ir rankų darbo angeliukus. Gyventojams tokiu susikaupimo metu ypač patiko tokia Adventinė popietė, vaikams padovanojome maišą saldainių, o vadovėms – močiučių rankų darbo paveikslą iš vilnos.

Skaityti daugiau...
 
Senelių namuose jau kvepia šventėmis PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 11 Gruodis 2017 13:21

Advento vainikus pagaminome, žaisliukus taip pat pasiuvome, dabar beliko papuošti eglutę. Gražią žaliaskarę gavome iš Deltuvos miestelio seniūnijos. Ją papuošėme rankų darbo žaisliukais. Seneliai labai džiaugėsi, kad šiais metais puošėme gyvą, mišku kvepiančią eglutę.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdiniai žaisliukai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 06 Gruodis 2017 11:34

Artėjant šventėms, sulaukiame vis daugiau svečių. Šiandien į senelių namus sugužėjo Deltuvos pagrindinės mokyklos mokinės kartu su savo vadove Daiva Stimburiene. Mergaitės karpė meduoliukus, besmegenius ir paukštukus, o močiutės bandė siūti, gaminti žaisliuką. Darbas puikiai ėjosi, močiutėms labai patiko siūti, o ypač jos gėrėjosi gautu rezultatu – žaisliukais, kuriuos pakabinsim ant kalėdinės eglutės.

Skaityti daugiau...
 
Adventiniai vainikai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 05 Gruodis 2017 00:00

Kalėdų laukimas ir Advento metas įsibėgėja. Likus keturioms savaitėms iki Šv. Kalėdų, namuose tradiciškai uždegama pirmoji Advento žvakė, o po to kas savaitę uždegama dar po vieną. Senelių namų gyventojos irgi susirūpino vainikų gaminimu. Socialinės darbuotojos parūpino eglės šakų, įvairių papuošimų ir kartu su močiutėmis sėdo gaminti vainikus. Močiutės iš pradžių abejojo, ar gerai joms pavyks, bet pabaigus dirbti labai didžiavosi savo darbais. Valgyklos stalai buvo papuošti gražiais Adventiniais vainikais.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 7 iš 20