Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 14 svečius online
Naujienos
"Legendų vainikas Ukmergės žemėj" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 16 Sausis 2018 00:00

Sausio 16 dieną į senelių namus atvažiavo Bočių bendrijos klubo „Prie židinio“ nariai. Vadovė Zuzana Stunžėnienė pasveikino visus su artėjančiu Lietuvos  100-mečiu ir pristatė savo režisuotą vaidinimą „Legendų vainikas Ukmergės žemėj“. Aktoriai D. Darulienė, A. Vilkelienė, L. Navalinskienė, O. Žiedelienė ir B. Kaselis papasakojo daug padavimų apie piliakalnius, dvarus ir įvairius medžius Ukmergės mieste ir aplink ją. Seneliai sužinojo, iš kur tokį pavadinimą gavo Vilkmergės piliakalnis, kodėl vaidenasi Tatkūnuose prie Kreivojo ąžuolo, koks ponas Žeimiuose ant kalno gyveno ir kodėl mergelė buvo užmūryta Siesikų dvaro pilies bokšte. Buvo papasakota ir apie Dvilypę pušį ant Vaitkuškio kalno, kur kareiviai paslėpė savo turtus, apie Želvoje gyvenusias laumes ir kaip Dvareliškių kaime per gegužinę velniai persirengę kavalieriais mergeles šokindavo. Daug savižudžių būta ant Daumantiškių dvaro kalno, net arkliai piestu stodavosi. Tokių ir dar daugiau šiurpių ir linksmų padavimų pripasakoję, bočiai dar ir lietuvių liaudies dainų padainavo ir „cukierkomis“ senelius pavaišino. Atsidėkoję už smagią popietę, įteikėme saldžių vaišių ir išleidome svečius namo.

Skaityti daugiau...
 
"Lions" klubo dovana PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 17 Sausis 2018 08:23

Senelių namų gyventojai dovanų sulaukia ne tik per šventes, bet ir po jų. „Lions“ klubo nariai iš Švedijos parūpino seneliams reikalingų daiktų, su kuriais kasdienybė jiems taps gražesnė, patogesnė. Nuo šiol gyventojai savo pirktą maistą galės laikyti dvejuose naujuose „Snaigės“ šaldytuvuose, o atvėsusį maistą galės pasišildyti virtuvėlėje stovinčioje mikrobangų krosnelėje. Taip pat naujos patalynės ir užuolaidos jau puošia kambarius, suteikdami jiems jaukumo ir šiltumo. Tariam AČIŪ „Lions“ klubo nariams ir prie labdaros gavimo prisidėjusiems asmenims.

Skaityti daugiau...
 
Sausio 13-oji senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Šeštadienis, 13 Sausis 2018 00:00

Sausio 13 – ąją, kai minima laisvės gynėjų diena, senelių namus aplankė Saulius ir Juozapas Tumosos. Molėtuose gyvenantys tėvas ir sūnus parengė gyventojams pasirodymą – sūnus Juozapas grojo su gitara, su klarnetu, giedojo giesmes, o tėtis kalbėjo apie Lietuvos atmintiną dieną, dalijosi savo prisiminimais. Seneliams ypač patiko Juozapo atliekama muzika: skambėjo garso takelis iš filmų „Titanikas“, „Karibų piratai“, taip pat tokios žinomos dainos, kaip „You raise me up“, „My Way“. Nuostabaus balso savininkas pritariant gitarai giedojo giesmes „Aleliuja“, „Saulė štai“, „Tik viešpatauk“, Tegu tau ramybė“. Seneliai gėrėjosi gražia muzika ir prasmingais žodžiais, dėkojo svečiams už pasirodymą.

Skaityti daugiau...
 
Deltuvos kultūros namų ansamblio "Svajos" pasirodymas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 11 Sausis 2018 00:00

Sausio 11 dieną senelių namuose koncertavo Kazimiero Piestinio vadovaujamas Deltuvos kultūros namų ansamblis „Svajos“. Koncerto metu skambėjo tiek romantiškos („Pasėdėkim“, „Širdies tyla“, „Dar uždekim kaštonų žvakes“, „Paskutinė gėlė“), tiek linksmos, smagiai nuteikiančios dainos („Ežerėliai“, „Mano kraštas“, „Nebarki, tėveli“). Buvo pasveikinti ir senelių namų gyventojai, kurie neseniai šventė ar švęs jubiliejus, jiems skambėjo optimistiškai nuteikianti daina „Praeities nebėra“. Silpnos sveikatos gyventojai buvo aplankyti kambariuose, jie labai džiaugėsi gražaus kolektyvo pasirodymu ir atliekamomis dainomis.

Skaityti daugiau...
 
Tautų draugystė PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 29 Gruodis 2017 13:18

Kaip ir kiekvienais metais, senelių namų darbuotojai ruošiasi, galvoja, kaip nustebinti gyventojus per Naujametinę šventę. Šiais metais šventinio karnavalo tema buvo – tautų draugystė. Kiekvienas darbuotojas pasirinko skirtingas tautybes ir persirengė karnavaliniais rūbais. Buvo pristatyti tautų apsirengimai, jų nacionalinis maistas, papročiai. Pirmiausiai pasirodė meksikietis su žymiąja sombrero skrybėle, jis skambant muzikai „La kukaračia“ šoko ir grojo su gitara. Vėliau svetingoji kazachų tauta sušoko linksmą šokį. Ryškiosios ispanės pristatė savo linksmą gyvenimo būdą – siestas, fiestas iki pat ryto, nacionalinį maistą. Buvo ir labiausiai intriguojanti moteris visoje pasaulio istorijoje – Kleopatra. Na o desertui pristatėme savo tautybės atstovus. Ne tik darbuotojai, bet ir gyventoja Monika buvo apsirengusi tautiniais drabužiais, dainavo ir šoko pagal V. Povilionienės dainą „Tu Lietuva, Tu mana“. Vėliau visi kartu šoko, linksminosi skambant šventinei melodijai, apsilankęs Kalėdų senelis dalijo dovanas, klausėsi eilėraščių, dainų.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 23