Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 13 svečius online
Naujienos
Sausio 13-oji senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Šeštadienis, 13 Sausis 2018 00:00

Sausio 13 – ąją, kai minima laisvės gynėjų diena, senelių namus aplankė Saulius ir Juozapas Tumosos. Molėtuose gyvenantys tėvas ir sūnus parengė gyventojams pasirodymą – sūnus Juozapas grojo su gitara, su klarnetu, giedojo giesmes, o tėtis kalbėjo apie Lietuvos atmintiną dieną, dalijosi savo prisiminimais. Seneliams ypač patiko Juozapo atliekama muzika: skambėjo garso takelis iš filmų „Titanikas“, „Karibų piratai“, taip pat tokios žinomos dainos, kaip „You raise me up“, „My Way“. Nuostabaus balso savininkas pritariant gitarai giedojo giesmes „Aleliuja“, „Saulė štai“, „Tik viešpatauk“, Tegu tau ramybė“. Seneliai gėrėjosi gražia muzika ir prasmingais žodžiais, dėkojo svečiams už pasirodymą.

Skaityti daugiau...
 
Deltuvos kultūros namų ansamblio "Svajos" pasirodymas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 11 Sausis 2018 00:00

Sausio 11 dieną senelių namuose koncertavo Kazimiero Piestinio vadovaujamas Deltuvos kultūros namų ansamblis „Svajos“. Koncerto metu skambėjo tiek romantiškos („Pasėdėkim“, „Širdies tyla“, „Dar uždekim kaštonų žvakes“, „Paskutinė gėlė“), tiek linksmos, smagiai nuteikiančios dainos („Ežerėliai“, „Mano kraštas“, „Nebarki, tėveli“). Buvo pasveikinti ir senelių namų gyventojai, kurie neseniai šventė ar švęs jubiliejus, jiems skambėjo optimistiškai nuteikianti daina „Praeities nebėra“. Silpnos sveikatos gyventojai buvo aplankyti kambariuose, jie labai džiaugėsi gražaus kolektyvo pasirodymu ir atliekamomis dainomis.

Skaityti daugiau...
 
Tautų draugystė PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 29 Gruodis 2017 13:18

Kaip ir kiekvienais metais, senelių namų darbuotojai ruošiasi, galvoja, kaip nustebinti gyventojus per Naujametinę šventę. Šiais metais šventinio karnavalo tema buvo – tautų draugystė. Kiekvienas darbuotojas pasirinko skirtingas tautybes ir persirengė karnavaliniais rūbais. Buvo pristatyti tautų apsirengimai, jų nacionalinis maistas, papročiai. Pirmiausiai pasirodė meksikietis su žymiąja sombrero skrybėle, jis skambant muzikai „La kukaračia“ šoko ir grojo su gitara. Vėliau svetingoji kazachų tauta sušoko linksmą šokį. Ryškiosios ispanės pristatė savo linksmą gyvenimo būdą – siestas, fiestas iki pat ryto, nacionalinį maistą. Buvo ir labiausiai intriguojanti moteris visoje pasaulio istorijoje – Kleopatra. Na o desertui pristatėme savo tautybės atstovus. Ne tik darbuotojai, bet ir gyventoja Monika buvo apsirengusi tautiniais drabužiais, dainavo ir šoko pagal V. Povilionienės dainą „Tu Lietuva, Tu mana“. Vėliau visi kartu šoko, linksminosi skambant šventinei melodijai, apsilankęs Kalėdų senelis dalijo dovanas, klausėsi eilėraščių, dainų.

Skaityti daugiau...
 
Savanoriai aplankė senelius PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 27 Gruodis 2017 00:00

Poezija, muzika, pokalbiai, „apsikabinimų lietus“, pyragai, sveikuoliška šaltalankių arbata – visa tai mūsų seneliai sulaukia kiekvienais metais iš savanorių grupės „Oba“. Šį kartą giesmes giedojo Asta, nuostabias dainas su gitara atliko Viktorija, eilėraščius skaitė senelių labai mylima savanorė Sonata. Visi kiti savanoriai lankė gyventojus kambariuose, dalijo vaišes, bendravo. Ačiū savanoriams už puikias emocijas, šilumą, artumą.

Skaityti daugiau...
 
Šv. Mišios senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 21 Gruodis 2017 11:27

Artėjant Šv. Kūčioms ir Šv. Kalėdoms gyventojai yra raginami susitaikyti su Dievu ir vieniems su kitais. Deltuvos parapijos klebonas Gintautas Naudžiūnas prieš Šv. Mišias klausėsi senelių išpažinčių. Negalintys vaikščioti seneliai buvo atvežti su neįgaliojo vežimėliu, kai kurie išpažintį atliko kambaryje. Šv. Mišių metu, per pamokslą, kunigas ragino labiau vertinti dvasinę švenčių pusę, gražinti Jėzų į Šv. Kalėdas, nes kuo toliau, tuo žmonės sveikina tik vieni kitus, pamiršdami tikrąjį jubiliatą – Jėzų. Gyventojai meldėsi, priėmė Švč. Sakramentą, susitaikė su Dievu. Po Šv. Mišių senelių namų gyventojai ir darbuotojai pasveikino parapijos kleboną su kunigystės 20-mečio sukaktimi ir linkėjo toliau nešti žmonėms savo meilę, viltį, džiaugsmą ir paguodą.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 23