Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 13 svečius online
Naujienos
Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 04 Gruodis 2017 00:00

Gruodžio 3-ioji – Tarptautinė žmonių su negalia diena, šią dieną organizuojami renginiai, skirti atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems. Ukmergės rajono savivaldybė gruodžio 4 dieną surengė koncertą Ukmergės kultūros namuose, senelių namų gyventojai taip pat buvo į jį pakviesti. Į nemokamą renginį susirinko ukmergiškiai, įvairių neįgaliųjų organizacijų nariai. Sveikinimo žodį tarė seimo narys Juozas Varžgalys, nuo mero linkėjimus perdavė mero patarėja Laima Gambickienė, žodį tarė Vaikų teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė ir kt. Buvo įteikti mero padėkos raštai ir dovanos žmonėms, kurie užsiėmė aktyvia veikla, žmonių su negalia tikėjimo ir pasitikėjimo skatinimu. Taip pat buvo apdovanota mūsų senelių namų savanoriška veikla užsiimanti Sonata Terekienė. Buvo pagerbti ir dosnūs neįgaliųjų organizacijų rėmėjai.  Sveikinimams baigiantis žodį tarė ir palaiminimą visiems susirinkusiems suteikė Deltuvos ir Veprių parapijos klebonas Gintautas Naudžiūnas. Renginio metu koncertavo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Ukmergės filialo liaudies dainos ansamblis „Smiltelė“ (vad. Regina Ališauskienė), Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Goda“ (vad. Zita Kviklienė), Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos ansamblis „Daina“ (vad. Audronė Baronienė) ir Elektrėnų savivaldybės Semeliškių vokalinis instrumentinis ansamblis „Konkordas“. Močiutės džiaugėsi gražiu koncertu, laimingos grįžo namo.

Skaityti daugiau...
 
Projektas Help Portrait PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Šeštadienis, 02 Gruodis 2017 00:00

Gruodžio 2 dieną, šeštadienį, senelių namuose NMMK Pozityvas fotografai nemokamai įamžino namų gyventojus bei gamino ir padovanojo jiems nuotraukas rėmeliuose. Help-Portrait – tai tarptautinis projektas, skirtas fotografiją mėgstantiems žmonėms, tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Skirdami savo laiką, techniką ir talentą, fotografai sukuria dalį džiaugsmo tiems, kam šiame gyvenime sekasi mažiau, kurie negali sau leisti kokybiškų fotografijos paslaugų. Į senelių namus šią dieną taip pat sugužėjo fotografai – Dainius Vytas ir Nijolė Paškauskienė, makiažo specialistės, savanoriai, kurie dirbo be atlygio. Senelių namų gyventojus gražiai apkirpo ir sušukavo kirpėja Dalia. Seneliai, iš pradžių pergyvenę, kaip atrodys nuotraukose, labai džiaugėsi vizitu, visi buvo pasipuošę, močiutės pasinaudojo kirpėjos, makiažo specialisčių paslaugomis. Nuotraukos buvo iš karto atspausdintos, įdėtos į rėmelius ir padovanotos gyventojams. Jie nuoširdžiai šypsojosi pamatę savo, kaimyno nuotrauką ir dėkojo visai komandai už puikų darbą. Kai kas gautas fotografijas pasidėjo ant spintelės, kiti sakė padovanos jas savo artimiesiems – vaikams, anūkams. Nuoširdžiai dėkojame projekto dalyviams.

Skaityti daugiau...
 
19 - osios "Rudens saulutės" uždarymas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 10 Lapkritis 2017 00:00

Lapkričio 10 dieną senelių namų gyventojai ir darbuotojai važiavo į parodos „Rudens saulutė“ uždarymą. Renginį vedė Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos pirmininkė Dalia Unikienė. Ji pristatė garbingus svečius – tai parodos globėjas, rajono meras Rolandas Janickas, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos prezidentė Rasa Kavaliauskaitė, Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė. Visi tarė sveikinimo žodį, džiaugėsi, kad ši paroda kiekvienais metais sulaukia vis daugiau dėmesio, ir svarstė, kur reikės keltis kitais, jubiliejiniais metais, nes šioje salėje ir šiandien sunkiai tilpome. Renginyje koncertavo A. Baronienės vadovaujamas neįgaliųjų sąjungos ansamblis „Daina“ ir Jasiuliškio socialinės globos namų gyventojų kolektyvas „Melodija“, vadovaujamas Daivos Šermukšnienės. Seneliai džiaugėsi koncertu, smagiai praleistu laiku, o ypač gautomis dovanomis, diplomais, medaliais ir skania, namine duona.

Skaityti daugiau...
 
Dalyvavome "Rudens saulutėj" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 25 Spalis 2017 05:15

Spalio 24 dieną buvo atidaryta jau 19-ta „Rudens saulutės“ paroda. Mūsų senelių namų gyventojai taip pat pagamino įvairių darbelių iš popieriaus, medžiagos, nėrė servetėles, darė paveikslus iš vilnos ir atvyko dalyvauti parodos atidaryme. Renginį kasmet organizuoja Ukmergės rajono neįgaliųjų sąjunga, vadovaujama pirmininkės Dalios Unikienės. Darbelius parodai pristato įvairių rajonų neįgalieji, globos įstaigos, neįgaliųjų draugijos. „Rudens saulutės“ atidaryme sveikinimo žodį tarė mero pavaduotoja K. Stepanova, Vaikų teisės apsaugos ir socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė, Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos vadovė Zita Kviklienė. Visi linkėjo sveikatos, kūrybiškumo ir džiaugėsi, kad kiekvieną kartą ir dangus šypsosi „Rudens saulutei“, nei vienais metais nebuvo prasto oro šią dieną. Parodoje koncertavo Lietuvos neįgaliųjų sąjungos Ukmergės skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Daina“, vadovaujama A. Baronienės. Apžiūrėję labai gražius eksponatus, kai ką nusipirkę, laimingi grįžome atgal į senelių namus.

Skaityti daugiau...
 
"Metai bėga, mintys lekia praeitin..." PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 23 Spalis 2017 10:08

Spalio mėnuo – Pagyvenusių žmonių mėnuo. Senjorai šį mėnesį kviečiami į įvairius nemokamus renginius, koncertus. Spalio 20 dieną Deltuvos kultūros namuose vyko šventinis renginys skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai, pavadinimu „Metai bėga, mintys lekia praeitin“. Senelių namų darbuotojos kartu su močiutėmis taip pat atėjo ir jame dalyvavo. Renginyje įvairius liaudiškus šokius šoko Ukmergės bendrijos nariai, LPS „Bočiai“. Lyrines dainas dovanojo Deltuvos kultūros namų romansinio dainavimo grupė „Svaja“. Taip pat šiuolaikiškus šokius senjorams pademonstravo Deltuvos miestelio bendruomenės vaikų dienos centro „Delnai“ merginos. Gerai praleidusios laiką, pasivaišinusios rudeninėmis vaišėmis, močiutės laimingos grįžo namo.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 21