Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 19 svečius online
Naujienos
Senelius aplankė savanoriai iš "OBA" kartu su talentingais svečiais PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 24 Kovas 2017 11:30

Kovo 23 dieną, ketvirtadienį, seneliai sulaukė nemažai svečių. Atvyko visų laukti ir pasiilgti savanoriai iš grupės „OBA“. Pradžioje, kad „užsitarnautų“ koncertą, Eglutė pravedė visiems mankštą, seneliai treniravosi, kaip plos svečiams. Po tokio apšilimo atėjo talentingas akordeonistas Lukas Petrovas, jo akordeono muzika jau ne vieną kartą džiugino senelių ausis. Jam grojant seneliams pasirodė laukta staigmena – balerina Eimantė Šeškutė iš Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro. Retas kuris iš senelių buvo matęs baleriną iš taip arti, todėl visi stebėjosi, kaip gražiai ji šoka. Po pasirodymo kvapų terapiją pravedė Asta Ivaškevičiūtė iš „Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos“. Gyventojams įvairūs kvapai buvo tepami ant rankų, jie bandė įspėti, kieno čia kvapas, dalijosi, ką jis primena. Labiausiai visiems patiko kedro kvapas, kuris suteikia ramybę ir padeda atsikratyti blogų minčių. Po „kvapų magijos“ seneliai buvo vaišinami savanorių atvežtais pyragais, vaisiais, arbata, vyko pokalbiai, „apsikabinimų lietus“. Ne vienam seneliui suspindo ašara akyse nuo parodyto dėmesio, rūpesčio ir meilės. Visų senelių vardu dėkojame svečiams!

Skaityti daugiau...
 
Močiutės švenčia kovo 8-ąją PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 08 Kovas 2017 11:04

Tarptautinė moters diena, Kovo 8-oji, kai kuriose šalyse tai valstybinė šventė. Lietuvoje kovo 8-oji – atmintina diena, švenčiama kaip Tarptautinė moterų solidarumo diena. Senelių namuose nuo pat ryto buvo sujudimas – seneliai sveikino močiutes, darbuotojas, įteikdami po tulpių žiedą, linkėdami žydėti ir niekada nenuvysti. Močiutės liko labai patenkintos parodytu šiltu dėmesiu, dėkojo ir džiaugėsi gražiomis gėlėmis.

Skaityti daugiau...
 
Seneliai veja žiemą PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 28 Vasaris 2017 00:00

Senelių namuose Užgavėnes pradėjome švęsti nuo pietų. Pas mus į svečius atkeliavo gražioji Morė kartu su ožiu ir kitais žiemos gąsdintojais. Skambant akordeono garsams seneliai, darbuotojai ir gąsdintojai šoko, trypė ir dainavo, vaišinosi mieliniais blynais, kad žiema su visam išeitų ir daugiau nebegrįžtų. Gąsdintojai aplankė senelius ir kambariuose, visų buvo klausiama, ar priims šią Morę, ar reiks ją deginti. Kadangi visi atsisakė ją priimti pas save, Morės deginti buvome pakviesti prie Deltuvos kultūros namų. Atėjus vakarui stipresnės sveikatos močiutės kartu su darbuotojomis nuėjo prie kultūros namų, kur taip pat buvo šokiai, garsi muzika, virvės traukimas ir Kanapinio bei Lašininio kova. Močiutės pasilinksminusios bei sočiai prisivalgiusios blynų smagiai parėjo namo, džiaugėsi sudalyvavusios gražioje šventėje.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos Valstybės Atkūrimo dienos minėjimas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 17 Vasaris 2017 00:00

Minint Vasario 16-ąją – Lietuvos Valstybės Atkūrimo dieną – senelių namų gyventojai aktyviai dalyvavo koncertuose. Vasario 15 dieną Deltuvos kultūros namuose vykstančiame minėjime dalyvavo stipresnės sveikatos senelių namų gyventojai. Sugiedoję Lietuvos himną, visi klausėsi K. Piestinio vadovaujamo žmonių su negalia sąjungos mišraus vokalinio ansamblio „Daina“ koncerto. Sveikinimo žodį tarė Deltuvos kultūros namų direktorė Daiva Stimburienė bei Deltuvos seniūnas Gintaras Radzevičius.

Vasario 17 dieną ta pačia gražia proga pas senelius koncertuoti atvyko Deltuvos liaudiškos muzikos kapela, vadovaujama K. Piestinio. Visus pasveikinę su Lietuvos Valstybės Atkūrimo diena, kapela atliko daug gražių dainų. Kai kurios dainos buvo romantiškos ir lyriškos – „Bangos sudaužė“, „Širdies tyla“, „Piemenaitė“, o kitos buvo smagios ir nuteikė linksmybėms – „Melodija tau“, „Ežerėliai“, „Abejonė“ ir kt. Gyventoja Monika taip pat įsijungė į pasirodymą ir padeklamavo gražų eilėraštį apie ateinantį pavasarį. Seneliams labai patiko smagios dainos, įvairių instrumentų sukuriamas muzikos skambesys, gyventojas Vytautas net pagyrė, kad geresnio pasirodymo dar nebuvo matęs.

Skaityti daugiau...
 
Švenčiame Šv. Valentino dieną PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 14 Vasaris 2017 11:10

Šiandien švenčiame Šv. Valentino dieną. Pasakojama, kad seniau gyvenęs vyskupas Valentinas, padėjęs mylimiesiems. Jis išklausydavo mylinčių žmonių išpažintis ir prašymus slapčia juos sutuokti. Už tai Valentinas buvo nubaustas mirties bausme ir mirė vasario 14 dieną. Vėliau jis buvo paskelbtas šventuoju. Šia  gražia proga socialinės darbuotojos senelius pasveikino, padovanojo daug širdučių, saldainių ir apkabinimų, linkėjo nesipykti, susipykus – susitaikyti, mylėti ir būti mylimiems. Įsimylėję seneliai taip pat nepamiršo šios dienos ir pasveikino vienas kitą dovanodami dovanėles, sakydami šiltus žodžius.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 19