Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 37 svečius online
Naujienos
Dalyvavome "Rudens saulutėj" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 25 Spalis 2017 05:15

Spalio 24 dieną buvo atidaryta jau 19-ta „Rudens saulutės“ paroda. Mūsų senelių namų gyventojai taip pat pagamino įvairių darbelių iš popieriaus, medžiagos, nėrė servetėles, darė paveikslus iš vilnos ir atvyko dalyvauti parodos atidaryme. Renginį kasmet organizuoja Ukmergės rajono neįgaliųjų sąjunga, vadovaujama pirmininkės Dalios Unikienės. Darbelius parodai pristato įvairių rajonų neįgalieji, globos įstaigos, neįgaliųjų draugijos. „Rudens saulutės“ atidaryme sveikinimo žodį tarė mero pavaduotoja K. Stepanova, Vaikų teisės apsaugos ir socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė, Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos vadovė Zita Kviklienė. Visi linkėjo sveikatos, kūrybiškumo ir džiaugėsi, kad kiekvieną kartą ir dangus šypsosi „Rudens saulutei“, nei vienais metais nebuvo prasto oro šią dieną. Parodoje koncertavo Lietuvos neįgaliųjų sąjungos Ukmergės skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Daina“, vadovaujama A. Baronienės. Apžiūrėję labai gražius eksponatus, kai ką nusipirkę, laimingi grįžome atgal į senelių namus.

Skaityti daugiau...
 
"Metai bėga, mintys lekia praeitin..." PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 23 Spalis 2017 10:08

Spalio mėnuo – Pagyvenusių žmonių mėnuo. Senjorai šį mėnesį kviečiami į įvairius nemokamus renginius, koncertus. Spalio 20 dieną Deltuvos kultūros namuose vyko šventinis renginys skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai, pavadinimu „Metai bėga, mintys lekia praeitin“. Senelių namų darbuotojos kartu su močiutėmis taip pat atėjo ir jame dalyvavo. Renginyje įvairius liaudiškus šokius šoko Ukmergės bendrijos nariai, LPS „Bočiai“. Lyrines dainas dovanojo Deltuvos kultūros namų romansinio dainavimo grupė „Svaja“. Taip pat šiuolaikiškus šokius senjorams pademonstravo Deltuvos miestelio bendruomenės vaikų dienos centro „Delnai“ merginos. Gerai praleidusios laiką, pasivaišinusios rudeninėmis vaišėmis, močiutės laimingos grįžo namo.

Skaityti daugiau...
 
Reniaus kelionė į Kuršėnus PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 12 Spalis 2017 07:33

Mūsų gyventojas Jonas Renius gimė Kuršėnuose ir ten praleido savo vaikystę ir jaunystę. Kadangi prieš patekdamas į senelių namus jis gydėsi ligoninėje dėl sunkios galvos traumos, jam yra sunku kalbėti, dėstyti savo mintis, tačiau labai stengdamasis paaiškino, kad nori nuvažiuoti į savo gimtąjį kraštą, aplankyti seniai matytus artimus žmones. Socialinė darbuotoja susirado kontaktus ir susiskambino su ten gyvenančiais giminaičiais, kurie sutiko mus priimti į svečius. Nuvažiavus 180 km mus pasitiko Reniaus pusseserė Gražina su vyru. Su ja Renius praleido visą vaikystę, juos kartu augino močiutė. Susėdę prie kavos puodelio giminaičiai dalijosi savo praeitimi, prisiminė, kaip jų keliai išsiskyrė, juk nesimatė net 40 metų! Reniui ne viena ašara nuriedėjo ir kai ėjo susitikti su šalia gyvenančiu broliu Adoliu. Vyrai po tiek nesimatymo metų vos pažino vienas kitą. Smagiai pasibuvę, išsikalbėję turėjome keliauti namo, nors Reniui visai nesinorėjo. Gyventojas keliaudamas atgal buvo labai susimąstęs, mintimis nukeliavęs toli toli. Matyt gimtasis kraštas sužadino nemažai jausmų, prikėlė seniai pamirštus prisiminimus...

Skaityti daugiau...
 
Tata su Stefa ir grupė "Provincija" Ukmergėje PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 02 Spalis 2017 00:00

Spalio 2 dieną Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga senjorai buvo kviečiami į Ukmergės kultūros centre vykstantį koncertą. Mūsų senelių namų gyventojai kartu su darbuotojais taip pat dalyvavo renginyje. Jame visus linksmino grupė „Provincija“ iš Rokiškio ir šmaikštieji renginio vedėjai Tata ir Stefa. Oficialiojoje dalyje senjorus sveikino seimo narys Juozas Varžgalys, Sodros vyr. specialistė Rima Meškienė, sveikatos ambasadorė Nijolė Kaselienė bei Kraštotyros muziejaus direktorės pavaduotoja Jolanta Petronytė. Rajono meras Rolandas Janickas kartu su vicemere Klavdija Stepanova, savivaldybės administracijos direktoriumi Stasiu Jackūnu bei pavaduotoja Agne Balčiūniene įteikė padėkos raštus, gėles ir dovanas šiais metais labiausiai nusipelniusiems senjorams. Per smagiąją dalį grojo daug linksmos muzikos, vedėjai kvietė žiūrovus iš salės ant scenos, buvo sukurtas ekspromtinis vaidinimas, kuriame sudalyvavo ir mūsų darbuotoja Rasa. Mūsų seneliai labai smagiai praleido laiką ir linksmi grįžo namo.

Skaityti daugiau...
 
Apsilankė vaikai iš Petronių pradinio ugdymo skyriaus PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 02 Spalis 2017 00:00

Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms. Šia proga pas senelius atvyko Siesikų gimnazijos Petronių pradinio ugdymo skyriaus mokiniai kartu su mokytojomis Kristina Kolosova ir Jolanta Kuosiene. Vaikučiai kartu su tėveliais iškepė pyragų, išvirė skanios vaistažolių arbatos ir atvežė seneliams pasivaišinti. Kad būtų linksmiau, jie ir programą paruošė – šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Kadangi vaikai čia lankėsi pirmą kartą, socialinė darbuotoja papasakojo, kaip čia seneliai gyvena, kuo užsiima laisvalaikiu. Silpnos sveikatos senelius vaikai aplankė ir vaišino kambariuose. Gyventojai gėrėjosi vaikų pasirodymu, jų jaunatviška energija ir spinduliuojančiu gerumu. Labai dėkojame už sveikinimus ir vaišes!

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 21