Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 24 svečius online
Naujienos
Seneliai veja žiemą PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 28 Vasaris 2017 00:00

Senelių namuose Užgavėnes pradėjome švęsti nuo pietų. Pas mus į svečius atkeliavo gražioji Morė kartu su ožiu ir kitais žiemos gąsdintojais. Skambant akordeono garsams seneliai, darbuotojai ir gąsdintojai šoko, trypė ir dainavo, vaišinosi mieliniais blynais, kad žiema su visam išeitų ir daugiau nebegrįžtų. Gąsdintojai aplankė senelius ir kambariuose, visų buvo klausiama, ar priims šią Morę, ar reiks ją deginti. Kadangi visi atsisakė ją priimti pas save, Morės deginti buvome pakviesti prie Deltuvos kultūros namų. Atėjus vakarui stipresnės sveikatos močiutės kartu su darbuotojomis nuėjo prie kultūros namų, kur taip pat buvo šokiai, garsi muzika, virvės traukimas ir Kanapinio bei Lašininio kova. Močiutės pasilinksminusios bei sočiai prisivalgiusios blynų smagiai parėjo namo, džiaugėsi sudalyvavusios gražioje šventėje.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos Valstybės Atkūrimo dienos minėjimas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 17 Vasaris 2017 00:00

Minint Vasario 16-ąją – Lietuvos Valstybės Atkūrimo dieną – senelių namų gyventojai aktyviai dalyvavo koncertuose. Vasario 15 dieną Deltuvos kultūros namuose vykstančiame minėjime dalyvavo stipresnės sveikatos senelių namų gyventojai. Sugiedoję Lietuvos himną, visi klausėsi K. Piestinio vadovaujamo žmonių su negalia sąjungos mišraus vokalinio ansamblio „Daina“ koncerto. Sveikinimo žodį tarė Deltuvos kultūros namų direktorė Daiva Stimburienė bei Deltuvos seniūnas Gintaras Radzevičius.

Vasario 17 dieną ta pačia gražia proga pas senelius koncertuoti atvyko Deltuvos liaudiškos muzikos kapela, vadovaujama K. Piestinio. Visus pasveikinę su Lietuvos Valstybės Atkūrimo diena, kapela atliko daug gražių dainų. Kai kurios dainos buvo romantiškos ir lyriškos – „Bangos sudaužė“, „Širdies tyla“, „Piemenaitė“, o kitos buvo smagios ir nuteikė linksmybėms – „Melodija tau“, „Ežerėliai“, „Abejonė“ ir kt. Gyventoja Monika taip pat įsijungė į pasirodymą ir padeklamavo gražų eilėraštį apie ateinantį pavasarį. Seneliams labai patiko smagios dainos, įvairių instrumentų sukuriamas muzikos skambesys, gyventojas Vytautas net pagyrė, kad geresnio pasirodymo dar nebuvo matęs.

Skaityti daugiau...
 
Švenčiame Šv. Valentino dieną PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 14 Vasaris 2017 11:10

Šiandien švenčiame Šv. Valentino dieną. Pasakojama, kad seniau gyvenęs vyskupas Valentinas, padėjęs mylimiesiems. Jis išklausydavo mylinčių žmonių išpažintis ir prašymus slapčia juos sutuokti. Už tai Valentinas buvo nubaustas mirties bausme ir mirė vasario 14 dieną. Vėliau jis buvo paskelbtas šventuoju. Šia  gražia proga socialinės darbuotojos senelius pasveikino, padovanojo daug širdučių, saldainių ir apkabinimų, linkėjo nesipykti, susipykus – susitaikyti, mylėti ir būti mylimiems. Įsimylėję seneliai taip pat nepamiršo šios dienos ir pasveikino vienas kitą dovanodami dovanėles, sakydami šiltus žodžius.

Skaityti daugiau...
 
"Ryto" specialiosios m-klos socialinis projektas "Būkime kartu" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 19 Sausis 2017 00:00

Sausio 19 dieną senelius aplankė „Ryto“ specialiosios mokyklos auklėtiniai kartu su direktore Elena Šemetiene. Mokytojos kartu su vaikais parengė labai gražų muzikinį spektaklį „Po angelo sparnu“. Visi apsirengę įvairiaspalviais drabužiais vaidino, šoko, dainavo, o svarbiausias buvo uždavinys – surasti Meilę. Daili Šviesa kartu su Elfu ieškodami Meilės pakeliui sutiko Laimę, Viltį, Svajonę ir Atjautą. Ir tik sutikusios Meilę suprato, kad Laimė, Viltis, Svajonė ir Atjauta gali būti tik kartu, jos viena kitą papildo ir sukuria tikrą Meilę. Toks jautrus vaidinimas visiems suvirpino širdis - tiek gyventojai, tiek darbuotojai braukė ašaras. Vėliau apsikeitę saldžiomis dovanėlėmis išleidome svečius namo ir atsisveikinome iki kito karto. Ačiū!

Skaityti daugiau...
 
Pasakų personažai apsilankė senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 28 Gruodis 2016 00:00

Gruodžio 28 dieną senelių namuose buvo švenčiamas Naujametinis karnavalas. Jo vedėjos – ragana ir jos katinas Kniauklys papasakojo „Senelės pasaką“, tada pakvietė visus pasinerti į pasakų pasaulį ir susipažinti su jų herojais. Prieš vaidinimą „Dvi raudonos kepuraitės“ buvo pristatyti visi personažai – tai dvi mergaitės su raudonomis kepuraitėmis, jų rūpestingoji mama, močiutė, vilkas, norėjęs tapti šuniuku Reksu, medžiotojas, kuris nešaudydavo žvėrelių, o juos fotografuodavo, gudrioji laputė, du kiškučiai, dvi miške augančios eglutės ir netikėtas svečias – Pepė Ilgakojinė. Visi darbuotojai buvo taip išradingai persirengę, kad gyventojai kai kurių net neatpažino. Po vaidinimo buvo šokamas linksmasis tvistas, žaidžiami įvairūs žaidimai, į kuriuos buvo įtraukti ir gyventojai, ir darbuotojai. O kaip gi šventė be Kalėdų senelio – atvykęs jis visus gyventojus kalbino, klausėsi eilėraščių ir dovanojo dovanas. Vėliau visi kartu sudainavome dainą „Tu palinkėk“ ir šokome grojant kalėdinėms dainoms. Atsisveikinę su Kalėdų seneliu, gyventojai dar ilgai aptarinėjo darbuotojų pasirodymą ir jų išradingumą. Su artėjančiais Naujaisiais Metais mes sveikinam visus!

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 10 iš 20