Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 12 svečius online
Naujienos
Pyragų diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 04 Lapkritis 2016 10:53

Lapkričio 4-ąją, žiūrimiausia, socialiai atsakinga televizija TV3 jau septintą kartą organizuoja „Išsipildymo akcijos“ įkvėptą iniciatyvą „Pyragų diena“. Ukmergės lopšelis-darželis “Žiogelis”, kaip ir kiekvienais metais, prisijungė prie šios akcijos, kepė pyragus, pardavinėjo, o likusius skanumynus atvežė seneliams. Gyventojų tarybos pirmininkė Irena Kukarskienė apsidžiaugė pamačiusi vaikučius ir juos taip pat pavaišino mandarinais. Priešmokyklinės grupės vaikai linkėjo seneliams sveikatos ir pažadėjo kitą kartą atvykti su eilėraščiais ir dainomis.

Skaityti daugiau...
 
Paroda "Rudens saulutė" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 25 Spalis 2016 00:00

Spalio 25 dieną Ukmergės kultūros centro Dailės galerijoje jau 18 – jį kartą nušvito „Rudens saulutė“. Kadangi šiais metais mūsų senelių darbeliai pirmą kartą ten irgi puikuojasi, geresnės sveikatos gyventojai buvo pakviesti važiuoti į parodos atidarymą. Šį tradicinį renginį kasmet organizuoja Ukmergės rajono neįgaliųjų sąjunga, vadovaujama naujai išrinktai pirmininkei Daliai Unikienei. Ši paroda – tai galimybė neįgaliems žmonėms parodyti visuomenei savo kūrybą bei neišsenkančią dvasios stiprybę. Į „Rudens saulutės“ atidarymą susirinko būrys parodos dalyvių, taip pat svečių – miesto gyventojų, savivaldybės vadovų bei specialistų, rajono tarybos narių. Koncertavo Meno mokyklos Muzikos skyriaus mokiniai, vadovaujami A. Adamonienės ir Lietuvos neįgaliųjų sąjungos Ukmergės skyriaus mišrus vokalinis ansamblis „Daina“, vadovaujamas K. Piestinio. Senelių namų gyventojai grožėjosi darbais - megztais dirbiniais, keramika, pintais krepšiais, įvairia technika sukurtais paveikslais, o ypač džiaugėsi pamatę savo gamintus darbelius – dekupažuotas vazas, nertas servetėles, popierines gėles ir kita.

Skaityti daugiau...
 
Koncertas Deltuvos kultūros namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 04 Spalis 2016 00:00

Spalio 4 dieną senelių namų gyventojai buvo pakviesti į Deltuvos kultūros namus paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Gyventojus iki kultūros namų palydėjo darbuotojai, o ten laukė vaišėmis nukrauti stalai. Renginį pradėjo kultūros namų direktorė Daiva Stimburienė – ji tarė sveikinimo žodį visiems senjorams, linkėjo daug sveikatos, kantrybės ir pakvietė K. Piestinio vadovaujamą vaikų ansamblį. Po kelių dainų Deltuvos vaikų dienos centro „Delnai“ nariai suvaidino linksmą spektaklį „Senelis ir ropė“. Koncertą tęsė K.Piestinio vadovaujami ansambliai – Deltuvos moterų folklorinis ansamblis ir Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos mišrus vokalinis ansamblis „Daina“ padainavo ne vieną linksmą ir širdies stygas paliečiančią dainą. Po dainų prasidėjo šokiai – į sceną išėjo Bočių tautinių šokių kolektyvas „Rudenėlis“. Visi šoko, trypė, linksmai leido laiką. Grįžę namo seneliai džiaugėsi sudalyvavę tokiam smagiam koncerte.

Skaityti daugiau...
 
Politikų apsilankymas senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 03 Spalis 2016 00:00

Likus nedaug laiko iki Seimo rinkimų, senelių namus aplankė Valstiečių ir žaliųjų frakcijos narys Juozas Varžgalys. Jį atlydėjo parapijos klebonas Gintautas Naudžiūnas. Kandidatas į Seimą pristatė savo tikslus, pasakojo, ką planuoja nuveikti, jei bus išrinktas. Gyventojų tarybos pirmininkė Irena Kukarskienė iškėlė keletą seneliams aktualių klausimų, pirmiausiai apie sienų apšiltinimą. J. Varžgalys tikino, kad senų pažadų nepamiršo ir stengsis kiek galėdamas senelių namams padėti.

Tą pačią dieną senelius aplankė kitas kandidatas į Seimą – Regimantas Baravykas, priklausantis Lietuvos laisvės sąjungai (liberalai). Jis tarė sveikinimo žodį socialinėms darbuotojoms su praėjusia švente, taip pat pasveikino gyventojus su senjorų diena, linkėjo geros sveikatos ir ištvermės. Vėliau R. Baravykas taip pat pristatė savo tikslus, planus ir išrinktas žadėjo nepasikeisti, būti prieinamas kiekvienam paprastam žmogui. Gavę daug lankstinukų, išklausę kelių kandidatų, gyventojai dabar galės skaityti ir spręsti, už kurį balsuoti.

Skaityti daugiau...
 
Šv. Mišios Pagyvenusių žmonių dienos proga PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 30 Rugsėjis 2016 13:17

Spalio 1-oji - Tarptautinė Pagyvenusių žmonių diena. Šia proga senelių namuose buvo aukojamos Šv. Mišios, meldžiamasi už gyventojų ir darbuotojų sveikatą. Parapijos klebonas Gintautas Naudžiūnas pamokslo metu klausė gyventojų, ar jie nori būti jaunesni nei yra, nes tik išmintingi žmonės priima savo amžių ir negyvena praeitimi. Jis ragino senolius nebūti piktiems ir rodyti gerą pavyzdį jaunimui. Gyventojai džiaugėsi, kad galėjo atlikti išpažintį, priimti Švč. Sakramentą, pasimelsti. Silpnesnės sveikatos seneliai buvo aplankyti kambaryje, priėmė Šv. Komuniją.

Mieli Senjorai, sveikiname su Tarptautine Pagyvenusių žmonių diena ir linkime Jums stiprios sveikatos, neblėstančios energijos, optimizmo ir meilės. Džiaukitės kiekviena diena, dalinkitės išmintimi. Kiekvienas iš Jūsų esate mums brangus ir reikalingas!

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 10 iš 18