Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 15 svečius online
Naujienos
Senelių namuose jau kvepia šventėmis PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 11 Gruodis 2017 13:21

Advento vainikus pagaminome, žaisliukus taip pat pasiuvome, dabar beliko papuošti eglutę. Gražią žaliaskarę gavome iš Deltuvos miestelio seniūnijos. Ją papuošėme rankų darbo žaisliukais. Seneliai labai džiaugėsi, kad šiais metais puošėme gyvą, mišku kvepiančią eglutę.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdiniai žaisliukai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 06 Gruodis 2017 11:34

Artėjant šventėms, sulaukiame vis daugiau svečių. Šiandien į senelių namus sugužėjo Deltuvos pagrindinės mokyklos mokinės kartu su savo vadove Daiva Stimburiene. Mergaitės karpė meduoliukus, besmegenius ir paukštukus, o močiutės bandė siūti, gaminti žaisliuką. Darbas puikiai ėjosi, močiutėms labai patiko siūti, o ypač jos gėrėjosi gautu rezultatu – žaisliukais, kuriuos pakabinsim ant kalėdinės eglutės.

Skaityti daugiau...
 
Adventiniai vainikai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 05 Gruodis 2017 00:00

Kalėdų laukimas ir Advento metas įsibėgėja. Likus keturioms savaitėms iki Šv. Kalėdų, namuose tradiciškai uždegama pirmoji Advento žvakė, o po to kas savaitę uždegama dar po vieną. Senelių namų gyventojos irgi susirūpino vainikų gaminimu. Socialinės darbuotojos parūpino eglės šakų, įvairių papuošimų ir kartu su močiutėmis sėdo gaminti vainikus. Močiutės iš pradžių abejojo, ar gerai joms pavyks, bet pabaigus dirbti labai didžiavosi savo darbais. Valgyklos stalai buvo papuošti gražiais Adventiniais vainikais.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 04 Gruodis 2017 00:00

Gruodžio 3-ioji – Tarptautinė žmonių su negalia diena, šią dieną organizuojami renginiai, skirti atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems. Ukmergės rajono savivaldybė gruodžio 4 dieną surengė koncertą Ukmergės kultūros namuose, senelių namų gyventojai taip pat buvo į jį pakviesti. Į nemokamą renginį susirinko ukmergiškiai, įvairių neįgaliųjų organizacijų nariai. Sveikinimo žodį tarė seimo narys Juozas Varžgalys, nuo mero linkėjimus perdavė mero patarėja Laima Gambickienė, žodį tarė Vaikų teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė ir kt. Buvo įteikti mero padėkos raštai ir dovanos žmonėms, kurie užsiėmė aktyvia veikla, žmonių su negalia tikėjimo ir pasitikėjimo skatinimu. Taip pat buvo apdovanota mūsų senelių namų savanoriška veikla užsiimanti Sonata Terekienė. Buvo pagerbti ir dosnūs neįgaliųjų organizacijų rėmėjai.  Sveikinimams baigiantis žodį tarė ir palaiminimą visiems susirinkusiems suteikė Deltuvos ir Veprių parapijos klebonas Gintautas Naudžiūnas. Renginio metu koncertavo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Ukmergės filialo liaudies dainos ansamblis „Smiltelė“ (vad. Regina Ališauskienė), Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Goda“ (vad. Zita Kviklienė), Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos ansamblis „Daina“ (vad. Audronė Baronienė) ir Elektrėnų savivaldybės Semeliškių vokalinis instrumentinis ansamblis „Konkordas“. Močiutės džiaugėsi gražiu koncertu, laimingos grįžo namo.

Skaityti daugiau...
 
Projektas Help Portrait PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Šeštadienis, 02 Gruodis 2017 00:00

Gruodžio 2 dieną, šeštadienį, senelių namuose NMMK Pozityvas fotografai nemokamai įamžino namų gyventojus bei gamino ir padovanojo jiems nuotraukas rėmeliuose. Help-Portrait – tai tarptautinis projektas, skirtas fotografiją mėgstantiems žmonėms, tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Skirdami savo laiką, techniką ir talentą, fotografai sukuria dalį džiaugsmo tiems, kam šiame gyvenime sekasi mažiau, kurie negali sau leisti kokybiškų fotografijos paslaugų. Į senelių namus šią dieną taip pat sugužėjo fotografai – Dainius Vytas ir Nijolė Paškauskienė, makiažo specialistės, savanoriai, kurie dirbo be atlygio. Senelių namų gyventojus gražiai apkirpo ir sušukavo kirpėja Dalia. Seneliai, iš pradžių pergyvenę, kaip atrodys nuotraukose, labai džiaugėsi vizitu, visi buvo pasipuošę, močiutės pasinaudojo kirpėjos, makiažo specialisčių paslaugomis. Nuotraukos buvo iš karto atspausdintos, įdėtos į rėmelius ir padovanotos gyventojams. Jie nuoširdžiai šypsojosi pamatę savo, kaimyno nuotrauką ir dėkojo visai komandai už puikų darbą. Kai kas gautas fotografijas pasidėjo ant spintelės, kiti sakė padovanos jas savo artimiesiems – vaikams, anūkams. Nuoširdžiai dėkojame projekto dalyviams.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 10 iš 23