Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 33 svečius online
Naujienos
Arkivyskupo metropolito L. Virbalo apsilankymas senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 03 Liepa 2017 00:00

Liepos 2 dieną Deltuvos Švč. Trejybės bažnyčioje vyko graži šventė. Sutvirtinimo Sakramentą teikti atvyko arkivyskupas metropolitas L. Virbalas SJ. Po Šv. Mišių ganytojas apsilankė ir senelių namuose. Gyventojai buvo pasiruošę, labai laukė gerbiamo vyskupo, pasitiko jį su gėlėmis. Jo Ekscelencija bendravo su gyventojais, aplankė juos kambariuose, dalijo palaimintojo T. Matulionio paveikslėlius, atsakė į rūpimus klausimus. Išeidamas ganytojas visus palaimino, linkėjo geros sveikatos ir kantrybės. Seneliai buvo pakylėti Jo Ekscelencijos apsilankymu, šiltu ir paprastu bendravimu, širdingai dėkojo.

Skaityti daugiau...
 
Senelius aplankė ūkininkė Genovaitė Sakalauskienė PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 23 Birželis 2017 10:04

Penktadienį senelių namai sulaukė netikėtų svečių. Nešinos braškėmis pas senelius atvyko ūkininkė Genovaitė Sakalauskienė kartu su savo dukra. Viešnios aplankė visus gyventojus ir jiems padovanojo savo ūkyje užaugintų ekologiškų braškių. Seneliai labai apsidžiaugė tokiomis gardžiomis vaišėmis ir iš karto ėmė ragauti. Genovaitė Sakalauskienė pasirūpino, kad dar ir žiemos metu seneliai turėtų kuo pasigardžiuoti, todėl padovanojo braškių iš kurių bus išvirta uogienė.

Nuoširdžiai dėkojame Genovaitei, kad niekada nepamiršta Deltuvos senelių globos namų gyventojų, visuomet mus aplanko ir atveža nuostabių vaišių.

Skaityti daugiau...
 
Joninių šventė senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 23 Birželis 2017 08:39

Ketvirtadienį nuo pat ankstyvo ryto senelių namuose vyko šurmulys, gyventojos kartu su darbuotojomis pynė vainikus iš ąžuolų ir klevų lapų, lauko gėlių, bei įvairių kitų žolynų. Pasveikinti Jonų ir Janinų atvyko Deltuvos kaimo kapela, vadovaujama Kazimiero Piestinio. Sveikinimo žodžius tarė Deltuvos kultūros namų direktorė Daiva Stimburienė, ji visus pasveikino su artėjančiomis Joninėmis.

Svečiai surengė labai gražų koncertą, padainavo daugybę dainų: "Ežerėliai", "Mano kraštas", ukrainietišką dainą "Oi čiorna", buvo grojamas valsas, polka, po dainos "Joninių laužai" buvo pasveikinti varduvininkai, jiems uždėti žolynų vainikai, palinkėta stiprybės ir sveikatos. Gyventojos Janės pasveikinti atvyko pusbrolis, kuris jai padovanojo ąžuolų vainiką ir Joninių progą visiems padainavo. Visiems labai patiko koncertas ir jame skambėjusios dainos, kurios privertė ne vieną gyventoją nusišypsoti ar nubraukti džiaugsmo ašarą. Seneliai nuoširdžiai dėkojo svečiams už padovanotą šventę.

Skaityti daugiau...
 
Kulinariniai užsiėmimai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 13 Birželis 2017 05:52

Antaninių proga kartu su močiutėmis nutarėme pasilepinti saldumynais ir palepinti kitus gyventojus – gaminome „Napoleono“ tortą. Susirinkusios gyventojos iš pradžių nerimavo, kaip tą tortą reiks gaminti, tačiau padedant darbuotojoms viskas labai gerai sekėsi. Pirmiausia močiutės pasidarė pertepimą, kurį naudojo tepdamos lakštus. Visos kruopščiai dirbo, net stebėjosi, kaip lengvai galima pasigaminti tokį skanumyną. Pabaigę tepti prislėgėme ir įdėjome į šaldytuvą – lauksime ryto. Kitą dieną prieš pusryčius tortus papuošėme, pristatėme gyventojams mūsų kepėjas ir visus pavaišinome. Seneliai yra tikri smaližiai – valgė ir gyrė skanųjį „Napoleoną“, klausė, kada vėl tokį pagaminsime.

Skaityti daugiau...
 
Birželinės pamaldos senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 09 Birželis 2017 12:26

Birželio mėnuo skiriamas Švč. Jėzaus Širdies garbinimui. Šį mėnesį kasdien laikomos šiam tikslui skirtos, taip vadinamos birželinės pamaldos. Pamaldumas Švenčiausiajai Širdžiai – ypatinga pamaldumo Jėzui forma. Švenčiausiosios Širdies pamaldumas – tai pamaldumas garbingajai Jėzaus Kristaus Širdžiai, kuri atspindi ir primena Jėzaus meilę mums, Jo jautrumą ir gerumą. Senelių namų gyventojai po pietų kiekvieną dieną ruošiasi birželinėms pamaldoms. Tie, kurie negali patys ateiti – yra atvežami su neįgaliojo vežimėliu. Seneliai prašo socialinių darbuotojų padėti jiems giedoti Švč. Jėzaus Širdies litaniją, todėl visi kartu susirinkę meldžiamės. Gyventoja Monika papuošė Jėzaus paveikslą gamintomis gėlėmis ir savo rankų darbo žvaigžde.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 10 iš 21