Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 4 svečius online
Naujienos
Kalėdų laiko šv. Mišios PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Pirmadienis, 23 Gruodis 2019 00:00

Kalėdų šventė mums kasmet primena įvykį, kuris yra tvaraus džiaugsmo šaltinis: Dievas dėl mūsų atėjo į pasaulį ir pasilieka su mumis amžinai. Šis laikas – puiki proga padėkoti Dievui už praėjusių metų malones ir viltingai, su pasitikėjimu žengti pirmyn. Gruodžio 23 d. Senelių namuose buvo  aukojamos Šv. Mišios. Deltuvos parapijos klebonas Gintautas Naudžiūnas išklausė senelių išpažintis. Vėliau, seneliai kartu su darbuotojais meldėsi mišiose. Pamokslo metu klebonas sveikino visus su artėjančiomis šventėmis, ragino būti dėkingesniems, nesipykti su savo gyvenimo pakeleiviais, atjausti. Seneliai labai džiaugėsi Šv. Mišiomis, galimybe atklikti išpažintį, priimti Švč. Sakrementą prieš Šv. Kalėdas.

Skaityti daugiau...
 
Artėjančių švenčių svečiai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Penktadienis, 20 Gruodis 2019 00:00

Šiadien buvo ypatnga diena, sulaukėme daug svečių.

Sakoma geri darbai daromi tyliai. Pirmoje dienos pusėje senolius aplankė Siesikų seniūnas Žilvinas Dirsė su moterimis savanorėmis. Moterys  senelius nudžiugino pačių  megztomis kojinėmis. Kojinės kaip mat nugulė ant senolių kojų. Tai labai praktiška ir nuoširdi dovana – džiaugėsi ir dalinosi įspūdžiais senoliai. Artėjančių žiemos švenčių proga, tai yra viena geriausių dovanų, jos praverčia kiekvienam. Dovanoti jas Kalėdų proga – ypatingai sena tradicija. Ačiū savonorėms už pastangas ir gražius norus.

Skaityti daugiau...
 
Artėjančių švenčių Kalėdinė dvasia PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Trečiadienis, 18 Gruodis 2019 00:00

Artėjančių švenčių proga senelių namuose pasklido kalėdinė dvasia.  Senelių namų gyventojai šiemet kaip niekad sulaukė daugybės svečių iš įvairių įstaigų.

Mus aplankė Deltuvos pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai, Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro vaikai su vadovėmis, Ukmergės “Šilo” progimnazijos pirmokiukai, Ukmerges “Šilo” progimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai su auklėtoja, bei muzikos vadove. Visų įstaigų vaikučiai buvo labai pasiruošę, pasipuošę ir pasitempę, atsakingai atliko savo roles. Kiekvienas jų pademonstravo nuostabias programas, kurios įnešė daug juoko, šypsenų, šiltų emocijų. Senoliai plojo, pritardami dainavo. Buvo ir akimirkų, kai senoliai susigraudino. Tai buvo jausmo ašaros, kurias vaikai perdavė savo nuoširdžiais pasirodymais. Kiekvienam sukilo skirtingos asociacijos. Vieni džiaugėsi pasirodymu, kiti perteiktais jausmais, šiluma. Dar kiti nukeliavo į savo prisiminimus apie jų artimus žmones, laiką praleistą kartu. Buvo daug sudainuota nuostabiausių dainų, prideklamuota eilėraščių, žaidžiami žaidimai. Neskaitanat nuostabių pasirodymų senelių namų gyventojai gavo daugybę dovanų.
Skaityti daugiau...
 
Lankėsi mokiniai iš J. Basanavičiaus gimnazijos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 11 Gruodis 2019 13:55

Prasidėjus prieššventiniam laikotarpiui, senelių namus pirmieji aplankė J. Basanavičiaus gimnazijos 1a klasės mokiniai kartu su mokytoja D. Prokapiene. Mokiniai parodė gražią iniciatyvą ir patys nupirkę dovanas, iškepę keksiukus, atvyko aplankyti senelių, pabendrauti, pažiūrėti, kaip jie gyvena. Visiems buvo paskaitytas sveikinimo žodis, palinkėta gražių artėjančių švenčių, puikios nuotaikos bei sveikatos. Svečiai aplankė visus senelius – užėjo ir į kambarius, pasikalbėjo su gyventojais, ypač patiko močiutė Monika ir jos rankų darbo žvaigždės. Seneliai dėkoja už dovanas ir šiltą bendravimą.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinės žmonių su negalia dienos minėjimas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 03 Gruodis 2019 00:00

Gruodžio 3-ioji Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Šia proga Ukmergės raj. savivaldybės administracijos soc. paramos skyrius suorganizavo minėjimą. 13 val. aikštėje prie Kultūros centro vyko akcija „Gyvas simbolis „Neįgalusis“. Visi susirinkę į renginį žmonės kartu sustoję pavaizdavo gyvas ženklo „Neįgalusis“ ir širdies formas. Vėliau Kultūros centre vyko aktyviausių neįgaliųjų organizacijų narių apdovanojimai. Žodį tarė rajono meras R. Janickas, tarybos narys A. Dudėnas, užimtumo tarnybos skyriaus vedėja E. Mončinskienė, Nestacionarių soc. paslaugų direktorė S. Bakanauskienė, Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Z. Kviklienė. Visi sveikino su Tarptautine neįgaliųjų žmonių diena, linkėjo stiprybės, geros sveikatos ir puikios nuotaikos. Po oficialios dalies visus nudžiugino nuotaikingas Taujėnų mėgėjų teatro „Bičiuliai“ spektaklis. Mes taip pat buvome pakviesti į renginį, dalyvavome ir gerai praleidome laiką.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 2 iš 23