Pradžia Naujienos Naujienos Finalinis koncertas "Vilties paukštė"

Prisijungę

Mes turime 7 svečius online
Finalinis koncertas "Vilties paukštė" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 29 Lapkritis 2022 00:00

Šiandien, lapkričio 29 dieną, Ukmergės kultūros centre vyko Lietuvos neįgaliųjų draugijos meno kolektyvų finalinis koncertas „Vilties paukštė“. Taip buvo paminėta Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena, kurią pasaulis mini gruodžio 3-iąją.
Renginį pradėjo Veprių instrumentinis ansamblis “Intermezzo”, vadovas E. Ratautas. Koncerto pradžioje savivaldybės vadovai tarė sveikinimo žodžius, buvo įteiktos padėkos už ilgametę aktyvią veiklą Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos nariams. Už aktyvią veiklą, žmonių tikėjimo ir pasitikėjimo skatinimą mero padėkomis taip pat apdovanoti neįgaliųjų socialinės integracijos srityje dirbantys Ukmergės rajono nevyriausybinių organizacijų vadovai. Renginyje buvo padėkota ir už partnerystę užtikrinant socialinių paslaugų teikimą ir plėtrą žmonių su negalia bendruomenei rajone dirbančių socialinių paslaugų įstaigų vadovams, tarp jų ir VšĮ Deltuvos senelių globos namų vadovui Sauliui Venskauskui.
Po visų sveikinimų  gražiausias dainas dovanojo lietuviško folkroko grupė „Kitava“. Muzika, dainos ir nuoširdumas – praskaidrina kasdienybę, padeda užmiršti ligas ir negalias, sujungia bendrai dainai.