|
"Šilo" progimnazijos mokiniai |
|
|
|
|
Parašė Irma Vaitaitienė
|
|
Penktadienis, 20 Gruodis 2024 12:03 |
|
Dovanos ir svečiai vis gausiau aplanko senelių namų gyventojus. Šiandien atvyko vaikai iš „Šilo“ progimnazijos mokyklos kartu su vadovėmis Loreta Talutienė ir Justina Kuodienė. Vaikai ne tik atliko daug puikių ir už sušildančių širdį kūrinių, bet ir atsivežė seneliams daug dovanų. Kaip visada gyventojus nudžiugino dar vienų metų laikraščių prenumerata, kryžiažodžiai ir naujos lovatiesės, kaip tik šventėms pasipuošti. Jaunosios žurnalistės paėmė iš gyventojų interviu apie tai, kaip seneliai švenčia Šv. Kalėdas, ar laukia mokinių pasirodymų ir ar jų organizuojama akcija atneša jiems džiaugsmo. Visi vieningai teigė, kad labai džiaugiasi jų apsilankymu ir laukia vėl ir vėl... Ačiū labai už Jūsų gerumą.





|