Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 4 svečius online
Naujienos
Joninės senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 21 Birželis 2024 09:36

Birželio 24 d. krikščionys švenčia šv. Jono Krikštytojo gimimo dieną – Jonines. Ši diena turi keletą vardų: Vasaros saulėgrįžos šventė, Trumpiausios metų nakties šventė, Joninės, Rasos, Kupolė. Senelių namuose kiekvienais metais yra pinami vainikai ir sveikinami Jonai ir Janinos, šis vardas labai populiarus tarp senolių. Šiais metais net trys Jonai ir viena Janina sulaukė šiltų sveikinimų iš senelių namų darbuotojų, gyventojų, Deltuvos kultūros namų darbuotojų Daivos Stimburienės, Rasos Laskauskienės ir Deltuvos pagrindinės mokyklos mokytojo Virginijaus Sereikos.

Skambant akordeono garsams Jonai ir Janina buvo papuošti vainikais, apdovanoti gėlėmis ir šokoladu. Gyventojai visi lauke kartu smagiai leido laiką – dainavo tokias dainas, kaip „Buvo naktys Šv. Jono”, "Daug daug dainelių”, buvo sugrota ir polkutė. Vėliau sveikintojai aplankė ir trečią Joną, kuris dėl silpnos sveikatos buvo kambaryje. Gyventojas net susigraudino išgirdęs akordeono garsus, labai apsidžiaugė sulaukęs muzikinių sveikinimų. Seneliai nepaprastai yra sužavėti ir dėkoja už gražią šventę!

Skaityti daugiau...
 
Miruonės kelionė namo PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Antradienis, 18 Birželis 2024 00:00

Šiandien senelių namų gyventoja Miruonė kartu su senelių namų darbuotojais važiavo aplankyti savo gimtojo krašto. Gyventoja nekantriai laukė šios kelionės ir labai apsidžiaugė sužinojusi, kad kelionė įvyks būtent šiandien. Pirmiausia nuvykome į  Meilūnų kaimą, kuriame Miruonė anksčiau gyveno. Ten aplankėme jos dėdę bei buvusią kaimynę. Taip pat gyventoja buvo nuvežta į Siesikų kapines aplankyti artimųjų kapų. Gaila, bet nemažai jos giminaičių yra jau iškeliavę Anapilin... Darbuotojai uždegė žvakutes, o Miruonė pasimeldė už visus besiilsinčius kapuose. Grįžusi gyventoja labai džiaugėsi, kad turėjo galimybę pamatyti savo gimtinę ir pabendrauti su senais pažįstamais ir artimaisiais.

Skaityti daugiau...
 
Sveikinimai Šv. Antano proga PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 13 Birželis 2024 10:15

Birželio 13–oji yra šv. Antano Paduviečio, bažnyčios mokytojo, garsėjusio ypatingai iškalbingais pamokslais XIII a. pirmoje pusėje, Italijoje, diena – Antaninės. Senelių namuose šiuo metu gyvena du varduvininkai -  Antanas ir Antanina, kuriuos ir pasveikinome gražios vardo dienos proga, palinkėjome daug sveikatos, laimės ir sėkmės. Šią dieną gimtadienį švenčia ir Antanas, tad sveikiname ir linkime kuo daugiau džiaugsmingų dienų!

Skaityti daugiau...
 
Tėvo dienos koncertas senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 04 Birželis 2024 09:46

Šiandien senelių namuose lankėsi Antakalnio III kaimo miršrus vokalinis ansamblis „Retro“, vadovas M. Mikučionis. Minint ką tik praėjusią Tėvo dieną, dalyviai skyrė labai gražius žodžius visiems tėvams, seneliams ir proseneliams, linkėjo ąžuolų žalių tvirtybės, jaunatviškos minties ir vyriškos jėgos. Vėliau ansamblis atliko daug gražių dainų, tokių kaip „Jazminai“, „Tu ateiki“, o vėliau kvietė prisijungti visus senelius ir kartu padainuoti dainas apie tėtį. Skambėjo „Augo girioj ąžuolėlis“, „Nušovė tėvelis pelėdą“ ir daug kitų. Gyventojai labai nuotaikingai nusiteikę plojo, dainavo ir kojom trepsėjo. Dėkojame kolektyvui už gerą nuotaiką ir gražias dainas.

Skaityti daugiau...
 
Šiaudų sodų rišimo popietė PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 16 Gegužė 2024 09:56

Organizuojant užimtumą, į senelių namus buvo pakviesta šiaudų sodų rišimo edukatorė Stanislava. Sodas susideda iš mažų detalių, ir reikia mokėti įžvelgti sudėtingą jų konstrukciją. Tad didesnių sodų rišimas tikrai reikalauja nemažo susikaupimo. Tuo tarpu vadinamąsias saulalas labai smagu rišti ir su šeimos nariais ar bendruomene. Staselė pamokė gyventojas ir darbuotojas, kaip iš paprastų šiaudų, susikaupimo ir kruopštumo dėka, išeina puikus darbas. Vienos močiutės dirbo, kitos atėjo pažiūrėti ir stebėjosi, koks gražus, visų pastangų dėka, bendras kūrinys išėjo. Jis papuoš senelių namų patalpas. Atsidėkodami edukatorei įteikėm gyventojų rankų darbą - puokštę iš muilo.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 1 iš 34