Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 7 svečius online
Naujienos
VšĮ Deltuvos senelių globos namams įteikta licencija PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 25 Lapkritis 2014 00:00

2014 m. lapkričio 25 d.  Socialinių paslaugų priežiūros departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos buvo įteiktos licencijos 33 įstaigoms ir šeimynoms, teikiančioms socialinę globą. VšĮ Deltuvos senelių globos namų vadovas Saulius Venskauskas kartu su socialine darbuotoja Irma Vaitaitiene taip pat buvo pakviesti ir dalyvavo šiame renginyje, kurio metu mūsų senelių globos namams buvo įteikta licencija socialinei globai teikti. Ji yra privaloma visoms socialinės globos paslaugas teikiančioms įstaigoms. Susirinkusiuosius sveikino ir proceso eiga bei iškilusiais sunkumais domėjosi Departamento direktorius Aivydas Keršulis, direktoriaus pavaduotojas Vilmantas Labunskas, Įstaigų priežiūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Kristina Suslavičiūtė, specialistės Agnė Valentukevičienė ir Paulina Martinavičiūtė. Grįžusius iš Vilniaus vadovą ir socialinę darbuotoją senelių namų gyventojai ir darbuotojai sutiko su džiaugsmu ir sveikinimais.

Globos namai ir toliau galės sėkmingai gyvuoti, tobulintis ir vykdyti savo veiklą.

Skaityti daugiau...
 
Vidiškių kultūros namų kapela "Volungė" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 13 Lapkritis 2014 00:00

Lapkričio 13-osios vakarą į senelių namus sugužėjo daug dainininkų ir muzikantų – tai Vidiškių kultūros namų kapela „Volungė“. Vadovė Stasė Navickienė pristatė savo kolektyvą, būsimą programą ir pradėjo pasirodymą. Senelių namuose suskambo akordeono, smuiko garsai, kapela atliko daug lietuvių liaudies dainų, tokių kaip „Jaunystės godos“, „Mano kraštas“, „Pas tave atskubės“, „Miesto gatvės“ ir kt. Tarp dainų buvo pasakojami linksmi nutikimai, smagios istorijos apie vyrų ir moterų santykius, kurie ypač prajuokino mūsų gyventojus. Atsidėkodami svečiams padovanojome mūsų senolių rankų darbo paveikslą iš vilnos. Gyventojai labai smagiai praleido laiką, po koncerto dar ilgai džiaugėsi, kad jų aplankyti atvažiavo tokia linksma kapela.

Skaityti daugiau...
 
Pyragų diena senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 06 Lapkritis 2014 00:00

Šiandien gausybė žmonių bei organizacijų švenčia Pyragų dieną. Ukmergės lopšelis-darželis „Žiogelis“ taip pat dalyvauja šioje išsipildymo akcijoje, todėl prikepę daug gardžių pyragų atvyko jais pasidalinti ir su senelių namų gyventojais. Seneliai labai nudžiugo pamatę tiek gausių vaišių bei besišypsančių vaikų veidus. Vaikus jie taip pat apdovanojo rankų darbo dovanėle su saldžiomis vaišėmis. Mūsų gyventojai liko labai patenkinti parodytu dėmesiu ir šiluma.

Skaityti daugiau...
 
Lapkričio 1-ąjai artėjant... PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 29 Spalis 2014 10:40

Visoje Europoje žmonės nuo senų laikų tikėjo gyvųjų ir mirusiųjų bendravimu, pastarųjų pagalba savo artimiesiems. Tikėta, kad mirusiųjų vėlės lanko žmones vėlyvą rudenį. Tad ne veltui lapkričio pradžioje minimos net dvi vėlių minėjimo šventės. Lapkričio 1-ąją – visų šventųjų diena, lapkričio 2-ąją Vėlinės.

Lietuvoje per Vėlines gyvieji aplanko mirusiuosius kapinėse, uždega žvakutes. Senelių namų darbuotojai taip pat kiekvienais metais aplanko, sutvarko, uždega žvakutes ant mirusiųjų gyventojų, kurie neturi artimųjų, kapų. Buvo aplankyti Vaižganto, Dukstynos kapai Ukmergėje, taip pat kapeliai link Taujėnų miestelio. Gyventojai, kurie nori patys prižiūrėti savo artimųjų kapus, ar pasimelsti prie jų, prieš didžiąsias šventes yra ten nuvežami. Viena močiutė, Apolonija, net kelis kartus per metus prašo nuvežti ją į kapines, esančias Sližiuose, kur yra palaidoti jos vyras ir vaikai. Kiekvieną kartą ji susigraudina, bet kartu ir džiaugiasi, galėdama pamatyti artimųjų kapus, prie jų pasimelsti.

Skaityti daugiau...
 
Koncertas pagyvenusių žmonių dienos proga PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 02 Spalis 2014 00:00

Spalio 2 dieną senelių namų gyventojai buvo kviečiami į Deltuvos kultūros namus paminėti tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Visi seneliai, norintys gerai praleisti laiką, buvo darbuotojų palydėti – kas už parankės, kas nuvežti su neįgaliojo vežimėliu. Šventė, pavadinta „Metai bėga, mintys lekia praeitin“, sukvietė daug garbaus amžiaus žmonių, tik atėjus ant stalų laukė paruoštos rudeninės vaišės, kava, arbata. Renginio vedėja Dalė Gvozdienė pristatė šventės rėmėjus, kuriems visi padėkojo plojimais. Tada prasidėjo linksmybės – buvo pristatyti pyragus iškepę dienos centro vaikai, jiems buvo įteiktos virėjų kepuraitės. Koncertavo Ukmergės neįgaliųjų sąjungos vokalinis ansamblis „Daina“, LPS „Bočiai“ Ukmergės skyriaus nariai, Deltuvos folklorinis ansamblis. Visus džiugino ir šokti kvietė Kazimiero Piestinio akordeono garsai. Jaunimas iš Atkočių kaimo visus nustebino puikiais balsais ir gitaros skambesiu. Šokių ansamblis „Raskila“ parodė neblėstančią energiją šokių aikštelėje. Įpusėjus linksmybėms renginio organizatorė Daiva Stimburienė tarė padėkos žodį visiems susirinkusiems ir dar kartą pasveikino senjorus su jų diena. Mūsų gyventojai liko labai patenkinti tokia pramoga, jų dienos paminėjimu, grįžę namo jie dar ilgai kalbėjo apie puikiai praleistą laiką.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis212223242526SekantisPabaiga»

Puslapis 24 iš 26