Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 9 svečius online
Naujienos
Vejam žiemužę lauk! PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 09 Vasaris 2016 00:00

Nors lauke oras kaip pavasarį, senelių namų gyventojai vis vien susiruošė gąsdinti žiemą, kad ji pas mus daugiau negrįžtų. Deltuvos kultūros namų darbuotojai, užsidėję įvairias kaukes, sugužėjo į senelių namus su trankia muzika, „velnio prakaitu“ ir pipirų užkanda. Visi šoko, dainavo, vaikščiojo po kambarius, valgė skanius blynus. Vėliau stipresnės močiutės – Monika, Albina ir Elena – ėjo prie mokyklos deginti „morę“. Ten taip pat vaišino blynais, o močiutės netgi su arkliuku galėjo pasivažinėti. Visiems labai patiko šventė, šiandien daug prisivalgė, prisišoko ir prisidainavo, nes rytoj prasideda Gavėnia, pasninkavimas, susikaupimo metas.

Skaityti daugiau...
 
Apsilankė darželio „Nykštukas" vaikai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Asta Buzienė   
Antradienis, 19 Sausis 2016 13:28

Šiandien į senelių namus prigužėjo visas būrys svečių. Tai Ukmergės lopšelio – darželio „Nykštukas“ priešmokyklinės  „Gudručių“ grupės vaikai, jų auklėtojos Stasė Kojienė, Rita Jakienė ir muzikos vadovė Vida Grigaliūnienė. Visi pasipuošę, persirengę pasakos personažais suvaidino smagią, pamokančią pasaką „Į mišką eglutės“. Seneliai liko sužavėti gabių ir drąsių vaikų, kurie ne tik vaidino, bet ir dainavo: „Baltutė žiema“, „Pūga“, „Pūgoj baltoj“. Vaikai puikiai šoko senoliams dar neregėtus šokius: naujovišką ir linksmą šokį „Polka“, lietuvių liaudies šokį su lazdomis“Kadagys“, žaidė žaidimą „Pastatysime ledo tiltą“. Po visų pasirodymų svečiai seneliams įteikė pačių darytas dovanas, pavaišino šakočiu. Vaikučiai aplankė su dovanėlėmis ir silpnesniuosius senelius kambariuose. Visi džiaugėsi gera nuotaika ir smagiai praleistu laiku.

Skaityti daugiau...
 
Senelius su šventėmis sveikino J. Varžgalys PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 30 Gruodis 2015 00:00

Prieš pat Naujuosius Metus senelius aplankė Ukmergės raj. savivaldybės Tarybos narys – Juozas Varžgalys. Kartu su Deltuvos seniūnu Salvijumi Stimburiu ir parapijos klebonu Gintautu Naudžiūnu jis pasveikino senelius su praėjusiom Šv. Kalėdom ir ateinančiais Naujaisiais Metais, linkėjo jiems stiprybės, sveikatos ir kuo daugiau gražesnių dienų. J. Varžgalys gyventojams padovanojo didelį naminį obuolių pyragą ir pasidžiaugė, kad jam visada gera čia sugrįžti ir visus aplankyti!

Skaityti daugiau...
 
Naujametinė šventė senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 29 Gruodis 2015 00:00

Gruodžio 29 dieną senelių namuose buvo organizuojamas Naujametinis karnavalas. Į senelių namus atvyko daug svečių – Ledo karalienė, Ledinės Miledi, viešnia iš Prancūzijos Madmuazel Finfarel, Leonpolio dvaro savininkė, „Mis Lietuva“, "mariakas", ponios iš Balbieriškio, Kalėdų senelio padėjėja – nykštukė ir kiti. Popietę pradėjo vedėjos – Snaigės. Jos sudainavo dainą „Sninga Kalėdos“ ir palinkėjo seneliams, kad šilumą, atlaidumą ir gėrį jaustume ne tik per Kalėdas, bet ir visus metus. Kviestiniai svečiai buvo pasiruošę po pristatymą, skambant muzikai jie vaikščiojo, šoko, kad seneliai galėtų iš arčiau apžiūrėti jų įdomią aprangą. Vėliau vyko kalėdinių dainų karaokė, skambėjo dainos tokios, kaip „Džingl Bels“, „Švęskim Kalėdas kartu“, „Man palinkėk“, „Balta žiema“, „Džiaugsmingų Šv. Kalėdų“. Smagias dainas išgirdo ir Kalėdų Senelis, užsuko pasižiūrėti, kas taip gražiai dainuoja. Senelio taip lengvai nepaleidome – kartu žaidėme žaidimus. Labai juokinga buvo, kai vieną žaidimą žaidžiant reikėjo dėžę siųsti per rankas, ir ties kuriuo sustodavo muzika – jis turėdavo išsitraukti daiktą iš dėžės ir jį kaip nors užsidėti ant savęs. Vėliau gyventojos Birutė, Monika ir Elena padeklamavo gražių eilėraščių,  o Valė su Stasiuku sudainavo judviejų dainą. Visi gavo saldžių dovanų, taip pat ir kambariuose buvo aplankytos močiutės, pasveikintos su šventėmis. Dar pažaidę, pašokę ir padainavę išleidome Senelį džiuginti kitų. Visus sveikiname su 2016-tais Beždžionės metais!

Skaityti daugiau...
 
Ukmergės r. savivaldybės meras Rolandas Janickas aplankė senelius PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 23 Gruodis 2015 11:05

Šiandien senelius aplankė garbingi svečiai. Tai Ukmergės r. savivaldybės meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Stasys Jackūnas, jo pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, mero pavaduotoja Klavdija Stepanova ir Deltuvos seniūnas Salvijus Stimburys. Jie senelius sveikino su artėjančiomis šventėmis, linkėjo daug sveikatos, ištvermės, visiems padovanojo po maišelį saldainių, o direktoriui – sieninį kalendorių. Aplankę senelius kambariuose džiaugėsi, kad visi yra laimingi, patenkinti gyvenimu šiuose namuose.

Vėliau parapijos klebonas Gintautas Naudžiūnas aukojo Šv. Mišias. Per pamokslą visus ragino nusiimti veidmainiškas „kaukes“ ir Šv. Kalėdas pasitikti su švaria sąžine. Visi norintys seneliai galėjo atlikti išpažintį ir priimti Švč. Sakramentą.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis21222324252627282930SekantisPabaiga»

Puslapis 27 iš 33