Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 21 svečius online
Naujienos
Svečių dovanos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Pirmadienis, 03 Sausis 2022 00:00

Nors šiais metais dėl susiklosčiusių aplinkybių senelių namai svečių nepriėmė, tačiau tikrai neliko pamiršti. Prieš didžiąsias metų šventes sulaukėme daugybės geros valios žmonių, vaikų ugdymo įstaigų bei senelių artimųjų, kurie prieš Šv. Kalėdas norėjo pasidalinti šiluma ir gerumu. Seneliams dovanojo advento vainikus, įvairiausius gardėsius, drabužius, šiltas kojines, šalikus, pledus, piešė atvirukus ir rašė gražiausius linkėjimus. Norime tarti nuoširdų ačiū Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos Caritui, vaikų lopšelio - darželio vaikams ir jų auklėtojoms, Deltuvos miestelio bendruomenės vaikų dienos centro vaikams ir jų vadovėms, Ukmergės “Šilo” progimnazijos moksleiviams ir jų pedagogams, Aurikai Ivaškevičiūtei, Gretai Vyšniauskienei bei mūsų gyventojos Valerijos dukrai Stasei Budrienei. Senelius sušildė ne tik gautos dovanos, bet ir parodytas nuoširdus dėmesys jiems.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Pirmadienis, 27 Gruodis 2021 00:00

Kalėdų senelio padėjėjos nykštukės aplankė visus senelių namų gyventojus bei darbuotojus ir įteikė jiems po saldžią dovanėlę.

Skaityti daugiau...
 
Genovaitės moliūgai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Trečiadienis, 22 Rugsėjis 2021 09:57

Antradienį senelių namus aplankė svečiai. Atvyko ūkininkė Genovaitė Sakalauskienė. Ji senelių namams padovanojo savo ūkyje užaugintų moliūgų. Nuoširdžiai dėkojame Genovaitei, kad visuomet prisimena Deltuvos senelių globos namų gyventojus,  visada mus aplanko ir atveža savo užaugintų gėrybių.

Skaityti daugiau...
 
Svečiai iš Dainavos. PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Trečiadienis, 04 Rugpjūtis 2021 00:00

Į senelių namus koncertuoti atvyko Dainavos skyriaus moterų grupė „Romantika“, vad. L. Talutienė.

Svečiai dainavo daugeliui senelių gerai žinomas dainas: “Snaudžia malūnas prie kelio”, “Sode lakštutė maža”, “Pušelė”, “Jazminai”, “Pavasaris gimtinėje”, “Laiškas ant smėlio”, “Saulėlydis tėviškėje”, “Balto lino gyvenimas” ir daugelį kitų.

Apniukęs oras neišgąsdino gyventojų. Jie buvo gerai nusiteikę ir džiaugėsi koncertu, o jam pasibaigus, kvietė dar ne kartą atvykti į svečius ir praskaidrinti nuotaikas savo skambiomis dainomis.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų svečiams už surengtą gražų ir nuotaikingą koncertą.

Skaityti daugiau...
 
Koncertas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Penktadienis, 23 Liepa 2021 10:42

Saulėtą ketvirtadienio vakarą senelių namai sulaukė svečių. Koncertuoti pas mus atvyko romansinio dainavimo grupė "Svajos" su vadovu Kazimieru Piestiniu. Visi gyventojai ir darbuotojai susirinkę lauke nekantriai laukė koncerto. Po tokios ilgos pertraukos buvo pasiilgę susibūrimų ir gražios muzikos. Išgirdę žinomas dainas, seneliai pritarė dainuodami drauge, ne vienas jų susigraudino ir nubraukė džiaugsmo ašarą. Gyventojai nuoširdžiai dėkojo mūsų svečiams, kad nepagailėję savo brangaus laiko, jie atvyko ir padovanojo tokį gražų koncertą

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 4 iš 27