Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 10 svečius online
Naujienos
Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos vaikai aplankė senelius PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Pirmadienis, 05 Birželis 2023 00:00

Nuo pat ankstyvo ryto sulaukėme mažųjų svečių iš Užupio pagrindinės mokyklos. Vaikai drauge su savo auklėtoja Dženeta Rimeisiene ir šokių mokytoja Ramune Radzevičiene surengė seneliams nuotaikingą pasirodymą. Vaikučiai padeklamavo gražių eilėraščių, šoko, dainavo ir grojo dūdelėmis. Per paskutinę dainelę pakvietė prisijungti ir senelius. Taip pat nebuvo pamiršti ir gyventojai, kurie dėl sveikatos būklės negalėjo dalyvauti koncerte, svečiai juos aplankė kambariuose. Seneliai džiaugėsi  jiems parodytu dėmesiu ir širdingai dėkojo.

Skaityti daugiau...
 
Tėvo dienos proga - tradicinių šokių kolektyvas "Suktinis" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Ketvirtadienis, 01 Birželis 2023 00:00

Šiandien gyventojai sulaukė svečių, savo pasirodymą mums padovanojo Deltuvos kultūros namų lietuvių tradicinių šokių kolektyvas „Suktinis“ (vadovė Daiva Stimburienė). Susirinkę seneliai su pasigerėjimu stebėjo kaip šoka poros, ne vienas jų prisiminė savo jaunystę ir gegužinių linksmybes. Seneliams buvo pristatyti visų regionų tautiniai šokiai, taip pat Aukštaitijos regiono tautinis kostiumas. Per paskutinį šokį buvo pakviesti prisiijungti ir stipresnės sveikatos seneliai, kurie drauge su svečiais sušoko valsą. Gyventojai nuoširdžiai dėkojo už praskaidrintą dieną ir džiugias emocijas bei pakvietė dar ne kartą pas juos sugrįžti.

Skaityti daugiau...
 
Pirmosios pagalbos mokymai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 15 Gegužė 2023 09:55

Gegužės 15 dieną senelių namuose lankėsi Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Ukmergės skyriaus vadovė Inga Kerbelytė-Orvydienė. Ji gyventojams bei darbuotojams pravedė mokymus, kurių tikslas yra kuo daugiau žmonių išmokyti suteikti pirmąją pagalbą ir išugdyti pasitikėjimą savo jėgomis ją teikiant. Su darbuotojų ir gyventojų pagalba buvo rodoma, kaip sutvarstyti žaizdą, ką daryti užspringus, nualpus, nusideginus, kaip atpažinti insulto požymius, kaip gaivinti žmogų ir daug kitų naudingų dalykų ištikus nelaimei. Nors dauguma gyventojų yra silpnos sveikatos, bet įdėmiai klausėsi, ir domėjosi suteikiamos pagalbos būdais.

Skaityti daugiau...
 
Gegužinių pamaldos senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 01 Gegužė 2023 00:00

Gegužės mėnuo yra skirtas mūsų dangiškajai motinai – Švč. Mergelei Marijai. Šį mėnesį Bažnyčia kviečia savo vaikus rinktis į Marijos šventoves, prie jos paveikslų ir nešti dvasines maldų puokštes, prigimties ir malonės žiedus. Kiekvieną dieną po pietų senelių namų gyventojai kartu su socialinėmis darbuotojomis renkasi į valgyklos patalpas, gieda Švč. M. Marijos litaniją, giesmes ir meldžiasi.

Skaityti daugiau...
 
Akordeono melodija PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 20 Balandis 2023 09:14

Senelių namuose lankėsi meno vadovė Tatjana Maciulevič. Ji senelių namų gyventojus su akordeono garsais nukėlė į skirtingas pasaulio vietas – Prancūziją, Italiją, Lenkiją, Vokietiją. Žinoma, skambėjo ir lietuviškos melodijos – polka, valsas, fokstrotas pavadinimu „Cepelinas“. Gyventojas Jonas prisiminė savo jaunystę ir kartu užtraukė gražią dainą „Ūžia vėjas tarp klevo šakų“. Buvo ir šokių - visiems labai patiko koncertas ir akordeono skleidžiama melodija, ačiū!

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 6 iš 35