Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 17 svečius online
Naujienos
Gėlyčių gamyba PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 25 Gegužė 2022 08:57

Artėjant vasarai norisi pasikeisti puošmenas, pasigražinti savo aplinką. Kelias dienas socialinės darbuotojos kartu su gyventojomis karpė medžiagą, gamino gėlytės. Močiutės labai džiaugėsi pasipuošusios valgyklos stalus įvairiaspalvėm gėlėm.

Skaityti daugiau...
 
Parafino terapija gyventojams PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 04 Gegužė 2022 06:37

Šiandien gyventojams buvo organizuojama maloni popietė - parafino vonelė rankoms. Terapijos metu parafino skleidžiama šiluma atveria odos poras, atpalaiduoja raumenis, ramina ir atgaivina pavargusias rankas, malšina skausmą ir padidina sanarių lankstumą. Gyventojams ši procedūra ypač patinka, ji ne tik malšina skausmą, bet ir yra geras būdas pasilepinti.

Skaityti daugiau...
 
Šv. Velykos senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 19 Balandis 2022 06:57

Prieš pat Šv. Velykas gyventojai kartu su socialinėmis darbuotojomis rinkosi dažyti kiaušinių. Margučius dažėme įvairiais būdais – specialiais lakais, dekupažiniais dažais ir su svogūnų laiškais. Susirinkusios močiutės dalijosi prisiminimais, kaip namuose dažydavo kiaušinius ir laukdavo šios gražios šventės. Ankstų Šv. Velykų rytą stipresnės sveikatos močiutės ėjo į bažnyčią, dalyvavo Šv. Mišiose, procesijoje. Vėliau grįžusios palaimino stalą, visi sukalbėjo maldą ir sėdo prie šventinio stalo. Gyventojai kartu su darbuotojomis daužė kiaušinius, rungtyniavo, kurio stipresnis, traukė dainas ir vaišinosi skaniomis vaišėmis. Sveikiname visus su Šv. Velykomis!

Skaityti daugiau...
 
Šv. Mišios prieš Šv. Velykas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 13 Balandis 2022 10:15

Likus nedaug laiko iki Šv. Velykų senelių namuose buvo aukojamos Šv. Mišios. Tikintys gyventojai galėjo prieiti išpažinties pas parapijos kleboną Gintautą Naudžiūną. Per karantiną nevyko pamaldos, todėl šiandien dauguma senelių dalyvavo Šv. Mišiose, meldėsi ir priėmė Švč. Sakramentą. Per pamokslą klebonas kalbėjo apie kantrybę, santarvę, susitaikymą su senatve, įvairių ligų puokšte, laukiant Jėzaus Kristaus Prisikėlimo. Pasibaigus mišioms gyventojai buvo labai susikaupę ir džiaugėsi, kad galės ramiai laukti gražiausios pavasario šventės.

Skaityti daugiau...
 
Darbeliai artėjant Šv. Velykoms PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 04 Balandis 2022 09:48

Artėjant gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventei – Šv. Velykoms – senelių namų gyventojai buvo sukviesti gaminti dekoracijas. Pirmiausia močiutės karpė servetėles, kurios buvo panaudotos dekupažo būdu dailinant išpūstus kiaušinius. Kitą dieną socialinė darbuotoja atnešė blindžių, vyšnių ir alyvų šakelių, kurios buvo merkiamos į vazas. Susirinkusios gyventojos sukomponavo gražias puokštes, jas puošė pūstais kiaušiniais, zuikučiais ir viščiukais, prie vazų nutūpė ir kiškiai. Gyventojos džiaugėsi galėjusios prisidėti prie mūsų visų aplinkos gražinimo.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 7 iš 31