Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 8 svečius online
Naujienos
Pyragų diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 06 Lapkritis 2019 00:00

Lapkričio 6-ąją, kaip ir daugelyje įstaigų, senelių namuose minėjome Pyragų dieną. Šia proga socialinės darbuotojos kartu su gyventojomis iš vakaro kepė pyragus. Gaminome šokoladinius ir citrininius skanėstus, kuriais kitą dieną pavaišinome visus gyventojus. Seneliai gyrė, kokie skanūs pyragai mums išėjo ir prašė juos kepti dažniau. Taip pat dėkojame už dovanas ir paramą senelių namams įmonėms UAB "Užmojai su garantijomis" ir UAB "ADRem".

Skaityti daugiau...
 
Dalyvavome "Rudens saulutės" parodoje PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 29 Spalis 2019 00:00

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, senelių namų gyventojų darbeliai papuošė „Rudens saulutės“ neįgaliųjų dailiųjų amatų parodą. Nuo spalio 15 dienos veikusi paroda buvo iškilmingai uždaryta spalio 29 dieną. Šventė vyko Ukmergės kultūros centro šokių salėje, jį vedė Daiva Šermukšnienė. Sveikinimo žodį tarė Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos pirmininkė Dalia Unikienė, rajono meras Rolandas Janickas, neįgaliųjų forumo prezidentė Rasa Kavaliauskaitė. Visi džiaugėsi gražiais kūriniais, dalyvių kūrybiškumu ir aktyvumu. Kaip niekad ši paroda buvo labai estetiška, graži. Susirinkusiems koncertavo Ukmergės krašto sąjungos ansamblis „Daina“ (vad. Audronė Baronienė) ir saviveiklininkai iš Jasiuliškių socialinės globos namų (vad. Daiva Šermukšnienė). Į senelių namus su geriausiais linkėjimais parsivežėme padėkos diplomus ir medalius.

Skaityti daugiau...
 
Gyventojos išvyka į gimtąjį kraštą PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 24 Spalis 2019 08:27

Šiandien Miruonė kartu su socialine darbuotoja išsiruošė į kelionę. Gyventoja jau kurį laiką norėjo nuvykti aplankyti savo artimuosius, uždegti žvakutę ant kapų, todėl atsiradus galimybei taip ir padarė. Buvo užsakytas autobusiukas iš Nestacionarių socialinių paslaugų centro. Pirmiausia užsukome į kapus. Socialinė darbuotoja uždegė žvakutes ant gyventojos brolio ir tėvų kapų, Miruonė pasimeldė. Toliau keliavome į Meilūnus pasimatyti su pussesere Stase ir jos vyru Edvardu. Močiutė labai apsidžiaugė pamačiusi seniai matytus artimuosius. Pasišnekučiavus, sužinojus, kaip jie gyvena, važiavome atgal į senelių namus. Gyventoja buvo patenkinta kelione, džiaugėsi, kad galėjo išvažiuoti ir pamatyti savo gimtąjį miestelį, artimus žmones.

Skaityti daugiau...
 
Darbeliai atvėsus orams PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 23 Spalis 2019 13:03

Atvėsus orams po truputį pradedame ruoštis žiemos sezonui. Sukvietėme gyventojus padėti. Susirinko visas būrys – kiekvienas dirbo pagal galimybes. Vienos močiutės vėlė vilną ir klijavo prie kankorėžių – bus gražios girliandos. Kitos naudodamos karštus klijus gamino eglutes iš kankorėžių, jomis puošime stalus prieš šventes. Darbai dar nebaigti, vis susirinksime po truputį padirbėti.

Skaityti daugiau...
 
Desertų diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 14 Spalis 2019 00:00

Švenčiant desertų dieną, močiutės buvo pakviestos į kulinarinį užsiėmimą. Šį kartą gaminome keksiukus. Juzė su Margarita pjaustė bananus, Irena laužė, smulkino šokoladą, likusios maišėme tešlą. Gyventojos kruopščiai atliko joms paskirtas užduotis ir su smalsumu laukė, kokio skonio desertas išeis. Netrukus keksiukai iškepė, pirmiausia davėme paragauti šeimininkėms, o vėliau ir visiems gyventojams. Visi džiaugėsi skania desertų diena!

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 8 iš 29