Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 15 svečius online
Naujienos
Finalinis koncertas "Vilties paukštė" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 29 Lapkritis 2022 00:00

Šiandien, lapkričio 29 dieną, Ukmergės kultūros centre vyko Lietuvos neįgaliųjų draugijos meno kolektyvų finalinis koncertas „Vilties paukštė“. Taip buvo paminėta Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena, kurią pasaulis mini gruodžio 3-iąją.
Renginį pradėjo Veprių instrumentinis ansamblis “Intermezzo”, vadovas E. Ratautas. Koncerto pradžioje savivaldybės vadovai tarė sveikinimo žodžius, buvo įteiktos padėkos už ilgametę aktyvią veiklą Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos nariams. Už aktyvią veiklą, žmonių tikėjimo ir pasitikėjimo skatinimą mero padėkomis taip pat apdovanoti neįgaliųjų socialinės integracijos srityje dirbantys Ukmergės rajono nevyriausybinių organizacijų vadovai. Renginyje buvo padėkota ir už partnerystę užtikrinant socialinių paslaugų teikimą ir plėtrą žmonių su negalia bendruomenei rajone dirbančių socialinių paslaugų įstaigų vadovams, tarp jų ir VšĮ Deltuvos senelių globos namų vadovui Sauliui Venskauskui.
Po visų sveikinimų  gražiausias dainas dovanojo lietuviško folkroko grupė „Kitava“. Muzika, dainos ir nuoširdumas – praskaidrina kasdienybę, padeda užmiršti ligas ir negalias, sujungia bendrai dainai.

Skaityti daugiau...
 
LPS „Bočiai“ svečiuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Trečiadienis, 23 Lapkritis 2022 12:51

Vėsų rudens rytą senelių namų gyventojai sulaukė svečių iš Ukmergės. Pasirodymą mums surengė Lietuvos pensininkų sąjungos Ukmergės rajono bendrijos „Bočiai“ nariai. Visus susirinkusius pasveikino ir sveikatos bei geros nuotaikos palinkėjo vadovė Janina Žvikevičienė. Poros ir tautinių šokių kolektyvas „Raskila“ parodė daug įspūdingų tautinių šokių, buvo deklamuojamos savo kūrybos eiles, skambėjo dainos. Gyventojai plojo ir pritarė dainuodami jiems puikiai žinomas dainas. Stipresnės sveikatos seneliai drauge su šokėjomis šoko lėtą valsą. Pakylėta nuotaika išlydėjome svečius ir pakvietėme dar ne kartą pas mus sugrįžti.

Skaityti daugiau...
 
Tolerancijos diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 17 Lapkritis 2022 10:29

Lapkričio 16 d yra Tarptautinė Tolerancijos diena. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų toleranciją. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę. Šia proga senelių namus aplankė Ukmergės “Ryto” specialiosios mokyklos mokiniai kartu su  mokytojomis Regina Krištaponiene, Oksana Kamarauskiene ir mokytojos padėjėja Lina Ordavičiene. Šio gražaus apsilankymo metu mokiniai nuvežė dovanų, pačių rankomis pagamintų darbelių- žibintų, spalvotų paukščiukų, gėlyčių ir socialinių įgūdžių grupės mokinių iškeptą pyragą. Mokiniai dainavo, šoko, gyventojams ypač patiko “Džentelmenų” paruoštas šokis. Seneliai buvo sujaudinti ugdytinių dėmesiu jiems, graudinosi klausydami jiems skirtų dainų, džiaugėsi vaikišku apkabinimu. Po pasirodymo visi vaišinomės pyragu ir dalijomės šiltu įspūdžiu po apsilankiusių svečių. Esame labai dėkingi ir lauksime kitų kartų!

 

Skaityti daugiau...
 
Pyragų diena senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 04 Lapkritis 2022 11:44

TV3 iniciatyva lapkričio 4-6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Per šias dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Senelių namų gyventojos - Bronė, Genutė ir Anelė, ta proga taip pat susirinko - lupo, pjaustė obuolius, maišė tešlą, dalijosi prisiminimais, kaip anksčiau namie kepdavo pyragus ir su visa šeima skanaudavo. Po pietų visi senelių namų gyventojai turėjo progą paragauti po gabalėlį skanumyno.

Skaityti daugiau...
 
Šv. Mišios senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 28 Spalis 2022 10:19

Simonas ir Judas Tadas buvo Jėzaus apaštalai. Judas Tadas yra dangiškasis užtarėjas vadinamaisiais beviltiškais atvejais. Simonas, vadinamas uoliuoju, dėl to, kad norėjo išvyti iš Izraelio svetimšalius romiečius. Spalio 28 d. liaudyje vadinta tiesiog Simajudu, sujungus abiejų apaštalų vardus. Šią dieną senelių namuose buvo aukojamos Šv. Mišios, pirmiausiai už neseniai anapilin iškeliavusį gyventoją Vladą Pusvaškį, už Margaritos artimuosius, o taip pat už visus senelių namų gyvuosius ir mirusiuosius. Visi, kas norėjo, galėjo prieiti prie išpažinties, priimti Švč. Sakramentą, pasimelsti. Gyventojai džiaugiasi turėdami tokią galimybę.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 35