Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 15 svečius online
Naujienos
Dainos skambėjo gryname ore PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 06 Birželis 2019 08:59

Šiandien iš pat ryto, kol ne karšta, visus gyventojus kalbinome eiti į lauką. Kai kuriuos palydėjome su vaikštyne, kai kuriuos atvežėme su neįgaliojo vežimėliu, kai kurie atėjo patys. Susirinkę prisiminėme visas lietuvių liaudies dainas, skambėjo močiučių pamėgtosios, tokios kaip „Atskrend sakalėlis“, „Buvo gera gaspadinė“, „Mano namas vijokliais apaugęs“, „Palinko liepa“, „Senas malūnas“ ir daug daug kitų. Seneliai laimingi dainavo, kas negali – paplojo, palingavo, visi smagiai laiką leido. O po dainų vyko mankšta, taip pat lauke, kvėpuojant grynu oru. Gyventojai labai džiaugiasi turėdami galimybę išvažiuotu į lauką, pasilinksminti skambant smagiom dainom, ar pabendrauti su vienas kitu.

Skaityti daugiau...
 
Spaudos skaitymas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 24 Gegužė 2019 08:17

Kiekvieną penktadienį socialinės darbuotojos sukviečia senelius į spaudos skaitymą. Kai kurie gyventojai yra atvežami su neįgaliojo vežimėliu, palydimi su vaikštyne, kai kurie ateina patys. Esant geram orui, kaip šiandien, spauda yra skaitoma lauke. Gyventojai supažindinami su naujausiomis žiniomis iš Ukmergės miesto, Lietuvos ir net viso pasaulio, po to diskutuoja, tarpusavyje aptaria, ką naujo sužinojo.

Skaityti daugiau...
 
Džiaugiamės puikiu oru PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 21 Gegužė 2019 12:44

Sušilęs oras ir vis dažniau pasirodanti saulutė pakvietė senelius išeiti į lauką. Kas su vaikštynėmis, kas su neįgaliojo vežimėliais - juk daug smagiau rytinę mankštą atlikti gryname ore. O kur dar paukštelių čiulbesys, ramybė nuo miesto šurmulio... Mūsų gyventojams labai patinka pabūti lauke ir pasigrožėti gamta.

Skaityti daugiau...
 
Vaikai iš lopšelio-darželio "Žiogelis" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 03 Gegužė 2019 11:55

Gegužės 3 dieną senelių namus aplankė mūsų draugai iš Ukmergės lopšelio-darželio „Žiogelis“. Artėjančios motinos dienos proga priešmokyklinės grupės „Nykštukai“ auklėtiniai seneliams paruošė nuostabų pasirodymą. Mergaitės ir berniukai šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius, iš to grožio seneliai net ašarą nubraukė. Vaikai ir dovanų atvežė – gyventojams išdalino savo rankų darbo atvirukus ir pilnas pintines vaisių – obuolių, kivių, bananų, kriaušių. Silpnesni gyventojai buvo aplankyti kambariuose – vaikai jiems taip pat padainavo, padeklamavo eilėraščių, pavaišino vaisiais. Seneliai liko labai patenkinti sulaukę nuoširdžių vaikučių šypsenų, to džiaugsmingo klegesio. Esame labai dėkingi vaikučiams ir jų tėveliams, muzikos vadovei V. Starkovai, auklėtojoms B. Janušienei ir Kazlauskienei. Lauksime Jūsų sugrįžtant!

Skaityti daugiau...
 
Mandalų spalvinimas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 29 Balandis 2019 12:52

Šiandien gyventojams pasiūlėme naują užsiėmimą – mandalų spalvinimą. Tai įdomus užsiėmimas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Jis ramina, padeda sukaupti mintis, išlaisvina vaizduotę, išmoko tarpusavyje derinti spalvas, lavina kūrybiškumą ir moko greičiau rasti problemų sprendimus. Sakoma, kad maždaug pusvalandis spalvinimo prieš miegą, ypač renkantis raminamas melsvas spalvas, padės atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ir gerokai lengviau užmigti. Spalvinant mandalas mes esame čia ir dabar, atkuriame ir giliname ryšį su savimi, harmonizuojame ir subalansuojame kūną ir sielą. Senelių namų gyventojams labai patiko šis laiko praleidimas, kiekvienas išsirinko skirtingą paveikslėlį ir jį nuspalvino pagal save.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 29