Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 11 svečius online
Naujienos
Tarptautinė moters diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 08 Kovas 2019 08:34

Kovo 8-oji – Tarptautinė moterų solidarumo diena. Ši diena siejasi su pagarba moterims, išskirtiniu dėmesiu joms, gėlėmis. Mūsų senelių namai taip pat nuo ryto pasipuošė tulpių žiedais. Vyrai kiekvienai močiutei ir darbuotojai įteikė po tulpės žiedą. Gyventojas Jonas tarė sveikinimo žodį, linkėjo visoms švytėti taip, kaip šiandien šviečia saulutė. Renius aplankė likusias gyventojas kambariuose, įteikė visoms gėlių. Močiutės liko labai patenkintos tokiu šiltu dėmesiu ir gėlėmis.

Skaityti daugiau...
 
Pelenų diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 06 Kovas 2019 09:50

Pirmoji diena po Užgavėnių vadinama Pelenų diena. Šią dieną bažnyčiose yra šventinami pelenai, gauti sudeginus praėjusių metų verbas. Tai yra pirmoji Gavėnios diena, ja prasideda Šv. Velykų laukimas. Senelių namų gyventojos Monika ir Juzė kartu su darbuotojomis ėjo į bažnyčią ir dalyvavo Šv. Mišiose. Po jų klebonas G. Naudžiūnas atėjo į senelių namus ir visiems nedalyvavusiems Šv. Mišiose bėrė ant galvos šventintus pelenus ir sakė: „Atsimink, kad dulkė esi ir į dulkę pavirsi“.

Skaityti daugiau...
 
Užgavėnių šventė PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Antradienis, 05 Kovas 2019 00:00

Šiandien senelių namuose nuo pat ryto kvepia kepami blynai. Kaip ir kiekvienais metais sulaukėme būrio persirengėlių – velnių, ožių ir čigonų. Skambant linksmai muzikai visi kartu šokome, dainavome, blynais vaišinomės. Velniai su ožiu visus kambarius aplankė, silpnesnės sveikatos senolius su akordeono muzika pralinksmino. Iš apsilankiusių čigonų skanių vaišių gavome: įvairių rūšių blynų, vafliukų. Prisivalgę susiruošėme pajudėti – nors vėjas ir lietus baugino visus, bet mes vis tiek šokome aplink laužą, deginome morę, kad žiema daugiau nesugrįžtų pas mus.

Skaityti daugiau...
 
Kandidatai į savivaldybės tarybą senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019 11:11

Likus iki rinkimų visai nedaug, senelių namų gyventojus aplankė kandidatai į savivaldybės tarybą iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) R. Baravykas ir L. Nugaras. Kandidatai kvietė balsuoti už jų partiją, žadėjo, kad išrinkus juos, viskas keisis tik į gera.

Gyventojai per šį laikotarpį turėjo galimybę susipažinti ir pabendrauti su nemažai kandidatų į merus, į savivaldybės tarybą, dabar galės išsirinkti jiems labiausiai patikusius ir balsuoti.

Skaityti daugiau...
 
Kandidatas į merus apsilankė senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 25 Vasaris 2019 00:00

Artėjant rinkimams į senelių namus vis dažniau atvažiuoja įvairūs kandidatai. Šiandien senelių namuose apsilankė kandidatas į merus Darius Varnas kartu su kandidatais į savivaldybės tarybą – Nijole Giedraitiene, Vidu Krištaponiu, Justinu Baubliu ir kt. Kandidatas į merus pristatė savo programos tikslus, klausė, kaip gyventojams čia sekasi gyventi, ar turi kokių problemų, kurias galėtų padėti išspręsti. Gyventojai uždavė rūpimus klausimus, pabendravo su kandidatais.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 10 iš 29