Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 9 svečius online
Naujienos
Kalėdos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Pirmadienis, 27 Gruodis 2021 00:00

Kalėdų senelio padėjėjos nykštukės aplankė visus senelių namų gyventojus bei darbuotojus ir įteikė jiems po saldžią dovanėlę.

Skaityti daugiau...
 
Genovaitės moliūgai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Trečiadienis, 22 Rugsėjis 2021 09:57

Antradienį senelių namus aplankė svečiai. Atvyko ūkininkė Genovaitė Sakalauskienė. Ji senelių namams padovanojo savo ūkyje užaugintų moliūgų. Nuoširdžiai dėkojame Genovaitei, kad visuomet prisimena Deltuvos senelių globos namų gyventojus,  visada mus aplanko ir atveža savo užaugintų gėrybių.

Skaityti daugiau...
 
Svečiai iš Dainavos. PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Trečiadienis, 04 Rugpjūtis 2021 00:00

Į senelių namus koncertuoti atvyko Dainavos skyriaus moterų grupė „Romantika“, vad. L. Talutienė.

Svečiai dainavo daugeliui senelių gerai žinomas dainas: “Snaudžia malūnas prie kelio”, “Sode lakštutė maža”, “Pušelė”, “Jazminai”, “Pavasaris gimtinėje”, “Laiškas ant smėlio”, “Saulėlydis tėviškėje”, “Balto lino gyvenimas” ir daugelį kitų.

Apniukęs oras neišgąsdino gyventojų. Jie buvo gerai nusiteikę ir džiaugėsi koncertu, o jam pasibaigus, kvietė dar ne kartą atvykti į svečius ir praskaidrinti nuotaikas savo skambiomis dainomis.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų svečiams už surengtą gražų ir nuotaikingą koncertą.

Skaityti daugiau...
 
Koncertas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Penktadienis, 23 Liepa 2021 10:42

Saulėtą ketvirtadienio vakarą senelių namai sulaukė svečių. Koncertuoti pas mus atvyko romansinio dainavimo grupė "Svajos" su vadovu Kazimieru Piestiniu. Visi gyventojai ir darbuotojai susirinkę lauke nekantriai laukė koncerto. Po tokios ilgos pertraukos buvo pasiilgę susibūrimų ir gražios muzikos. Išgirdę žinomas dainas, seneliai pritarė dainuodami drauge, ne vienas jų susigraudino ir nubraukė džiaugsmo ašarą. Gyventojai nuoširdžiai dėkojo mūsų svečiams, kad nepagailėję savo brangaus laiko, jie atvyko ir padovanojo tokį gražų koncertą

Skaityti daugiau...
 
Kalėdos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Aurelija Dzežulskytė   
Ketvirtadienis, 07 Sausis 2021 10:52

Kalėdos – ramybės, susikaupimo ir šilumos metas. Tokios jos šiemet ir buvo senelių namuose. Vyraujanti pandemija privertė visus trumpam sustoti, palikti šurmulį ir bendras šventes ateičiai.

Tačiau šventės lieka šventėmis. Dar gruodžio mėnesį susikūrėme šventinę aplinką, pasipuošėme eglutę, kuri džiugino gyventojus akis.

Šventiniu laikotarpiu senelių namų gyventojai turėjo galimybę ne tik pabendrauti, bet ir pamatyti savo artimuosius per planšetinį kompiuterį. Tai - naujovė senelių namuose, kuri pradžiugino ne tik gyventojus, bet ir jų artimuosius. Negalėdami aplankyti savo artimųjų, jie gali juos pamatyti per video pokalbį naudojant "Viber" programėlę.

O kaip gi be dovanų? Žinoma jų buvo ir čia. Šventiniu laikotarpiu juos aplankė dvi nykštukės (socialinės darbuotojos), kurios nustebino juos savo apsilankymu ir dovanomis. Įsižiebė šventinė nuotaika gyventojų veiduose. Senoliai liko džiugiai nustebinti, dėkojo už staigmeną ir dovanas.

Šie metai tikras iššūkis darbuotojams ir gyventojams, tačiau visi esame dėkingi, kad sveiki ir kartu!

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 10 iš 33