Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 30 svečius online
Naujienos
Vasariška išvyka PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 17 Liepa 2023 09:46

Pirmadienį iš ryto, kol saulutė oro dar smarkiai neįkaitino, senelių namų gyventojai buvo kviečiami važiuoti prie ežero. Deltuvos seniūnijoje esantis Dirvonų ežeras vilioja pasibūti, nes yra patogus smėliuko krantas, senyvo amžiaus žmonės gali prisėsti ant suoliuko, o iš ryto čia yra pavėsis, nebaisu perkaisti. Socialinei darbuotojai ir ergoterapeutei padedant gyventojos susėdo į autobusiuką, kas pasiėmė atsigerti, kas užvalgyti ir visi išvykome į pikniką. Prie ežerėlio - visiška ramybė, vėjelis gaivina, močiutės norėjo ir pabraidyti, nors maudytis nei viena nepasiryžo. Genovaitė, Agafija, Anelė ir Aldona geros nuotaikos kupinos prisiminė jaunystę ir padainavo daug gražių dainų. Vėliau ėjom pasivaikščioti, Aldona pasiskynė rugiagėlių, pasidarė gražią puokštę. Pailsėjusios, pasidžiaugusios geru oru ir nuostabiu vaizdu, grįžome atgal į senelių namus.

Skaityti daugiau...
 
Valstybės ir Tautiškos giesmės diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 06 Liepa 2023 00:00

Liepos 6-ąją, Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną visi Deltuvos seniūnijos gyventojai rinkosi prie Deltuvos senosios klebonijos  giedoti Tautišką giesmę! Senelių namų gyventojai taip pat buvo palydėti į šventės vietą. Po Tautiškos giesmės giedojimo prie senelių namų koncertavo liaudiškos muzikos kapela “Šilojas” (vad. M. Mikučionis) ir liaudiškus šokius šoko tradicinių šokių kolektyvas “Suktinis”. Gyventojai labai džiaugėsi turėdami galimybę sudalyvauti tokioje gražioje šventėje!

Skaityti daugiau...
 
Sveikinimai Jonams ir Janinai! PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Penktadienis, 23 Birželis 2023 09:52

Joninės – krikščioniška šventė, Jono Krikštytojo gimimo diena, švenčiama birželio 24 d. Joninių šventimas glaudžiai susijęs su vasaros saulėgrįža, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Senelių namuose kiekvienais metais yra sveikinami Jonai ir Janinos, šis vardas labai populiarus tarp senelių. Šiais metais du Jonai ir viena Janina sulaukė šiltų  sveikinimų iš Deltuvos kultūros namų darbuotojų Daivos Stimburienės, Rasos Laskauskienės ir Deltuvos pagrindinės mokyklos mokytojo Virginijaus Sereikos. Skambant akordeono garsais Jonai ir Janina buvo papuošti vainikais, apdovanoti gėlėmis ir šokoladu. Visi kartu smagiai leidome laiką – dainavome tokias dainas, kaip “Buvo naktys Šv. Jono”, “Augo sode klevelis”, buvo sugrota ir polkutė. Vėliau senelių namus aplankė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Ukmergės skyriaus vadovė Inga Kerbelytė-Orvydienė. Ji taip pat pasveikino Jonus ir Janiną, tarė sveikinimo žodį ir įteikė gėlių bei saldžių dovanėlių. Gyventojai dėkoja už sveikinimus ir gražią šventę!

Skaityti daugiau...
 
"Muzikinis sveikinimo atvirukas" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 14 Birželis 2023 00:00

Birželio 14 dieną senelių namų gyventojus aplankė Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos moksleiviai su muzikos mokytoja Jūrate Martinkute. Įgyvendinant projektą „Pasivaikščiojimai po Ukmergę“, skirtą Ukmergės miesto 690 metų jubiliejui paminėti, Antano Smetonos gimnazijoje vyko kitokio ugdymo pamokos-projektinė veikla. Ta proga muzikos mokytoja Jūratė Martinkutė parengė labai spalvingą programą, „Muzikinį sveikinimo atviruką“ senelių namų gyventojams.
Minint Gedulo ir vilties dieną koncertas prasidėjo daina „Jei ne auksinės vasaros“. Dalis gyventojų išgirdę šią dainą susigraudino ir nubraukė ašarą, kiti dainavo drauge. Seneliams buvo padainuotos lietuvių liaudies dainos iš Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos ir Žemaitijos regionų. Moksleiviai dainavo ir grojo įvairiais instrumentais, skambėjo dainos „Po tėvo langu“, „Joninių sutartinės“ ir daugelis kitų. Taip pat išgirdome meksikietišką, ukrainietišką bei anglišką dainas. Gyventojai žavėjosi skambiais vadovės ir moksleivių balsais bei plodami palaikė. Nuoširdžiai dėkojame už geras emocijas ir praskaidrintą dieną.

Skaityti daugiau...
 
Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos vaikai aplankė senelius PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Živilė Burneikienė   
Pirmadienis, 05 Birželis 2023 00:00

Nuo pat ankstyvo ryto sulaukėme mažųjų svečių iš Užupio pagrindinės mokyklos. Vaikai drauge su savo auklėtoja Dženeta Rimeisiene ir šokių mokytoja Ramune Radzevičiene surengė seneliams nuotaikingą pasirodymą. Vaikučiai padeklamavo gražių eilėraščių, šoko, dainavo ir grojo dūdelėmis. Per paskutinę dainelę pakvietė prisijungti ir senelius. Taip pat nebuvo pamiršti ir gyventojai, kurie dėl sveikatos būklės negalėjo dalyvauti koncerte, svečiai juos aplankė kambariuose. Seneliai džiaugėsi  jiems parodytu dėmesiu ir širdingai dėkojo.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 2 iš 31