Pradžia Naujienos

Prisijungę

Mes turime 14 svečius online
Naujienos
Mišrus vokalinis ansamblis "Retro" koncertavo senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 27 Liepa 2022 05:54

Šventinę liepos 26-osios popietę į senelių namus atvažiavo ir skambų koncertą surengė Antakalnio III kaimo mišrus vokalinis ansamblis „Retro“ su vadovu M. Mikučioniu. Programoje buvo daug gražių romanso dainų, tokių kaip „Alyvos“, „Ant melsvų ežero bangų“, „Kam buri tu iš gėlelės“. Bendruomenės pirmininkė Virginija Sakalienė tarė sveikinimo žodį Onoms, papasakojo plačiau apie šią šventę, kaip ji buvo minima anksčiau. Šiuo metu senelių namuose gyvena tik viena Aldona – Ona, tad jai buvo skirta Alvydo Padriezo sukurta daina – „Būsiu šalia“. Gyventoja irgi nepasimetė – pakvietė ansamblio vadovą šokiui. Paskutinėje dainoje „Tikėk savo laime“, atlikėjai linkėjo visiems surasti savo laimę ir ja pasidalinti su kitais. Atsidėkodami už gražų koncertą ir nuostabiai praleistą laiką gyventojai įteikė simbolišką dovanėlę.

Skaityti daugiau...
 
Poilsis prie ežerėlio PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 21 Liepa 2022 11:48

Sušilus orams buvo organizuojama išvyka prie ežero. Gyventojai iš spintų išsitraukė kepures, skrybėles, į autobusiuką įsidėjom kėdutes, pledus, nusipirkom limonado, sausainių ir patraukėm prie Dirvonų ežero. Nuvažiavę surengėm pikniką, Genovaitė su Aldona ir Agafija traukė dainas, vėliau ėjom pasivaikščioti. Močiutės pasiskynė rugiagėlių, jonažolių, sakė pasidžiovins, bus žiemą vaistų. Praleidę gerai laiką, pasigrožėję gamta, ežeru, sugrįžome į namus pietauti.

Skaityti daugiau...
 
Mindaugo Karūnavimo diena PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Trečiadienis, 06 Liepa 2022 00:00

Liepos 6-oji – Valstybės (Mindaugo Karūnavimo diena) ir Tautiškos giesmės diena. Ji žymi Mindaugo karūnavimą Lietuvos karaliumi 1253 metų liepos 6 dieną. Ši diena valstybės švente paskelbta 1990 metais, Lietuvai atkūrus nepriklausomybę. 21 val., kaip ir visoje Lietuvoje, prie senelių namų skambėjo Tautiška giesmė. Vėliau visus skambiomis dainomis apie Lietuvą linksmino Deltuvos liaudiškos muzikos kapela „Magaryčios“ (vad. K. Piestinis).

Skaityti daugiau...
 
Joninių šventė senelių namuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Ketvirtadienis, 23 Birželis 2022 00:00

Šiais metais Joninės senelių namuose prasidėjo nuo ankstaus ryto. Gyventojos kartu su darbuotojomis susirinko pinti Jonams vainikus iš šakelių, lapų ir gėlių. Kiekviena labai stengėsi ir išėjo labai skirtingi, gražūs vainikai. Po pietų buvo suorganizuotas koncertas, į senelių namus atvyko vokalinis moterų ansamblis iš Dainavos „Romantika“ ( vad. L. Talutienė). Prieš prasidedant koncertui Jonams buvo įteikti vainikai ir šokoladas, jiems buvo palinkėta kuo geriausios sėkmės, kuo tvirčiausios sveikatos ir kuo didžiausios laimės Joninių proga. Dainavos kaimo bendruomenės pirmininkas Stasys Ašmontas taip pat tarė sveikinimo žodį Jonams, įteikė gėlių, o visiems kitiems gyventojams atvežė skanių sūrelių ir mandarinų. Koncerto pradžioje moterų kvartetas atliko lietuvių liaudies dainas apie tėviškę, „Šių naktelę per naktelę“, „Buvo naktys Šv. Jono“, o vėliau pritariant gitarai skambėjo melodingi romansai, „Nugirstas romansas“, „Prisėdai šalia“, „Paimk mane, mama, už rankos“, „Nereikia ašarų“, „Niekada nesakyk rytoj“ ir daug kitų. Po koncerto gyventojai pasiliko pasivaišinti Jonų ir svečių vaišėmis, visi liko labai patenkinti smagiai praleista popiete, o dainos nenutilo dar ilgai, ilgai..

Skaityti daugiau...
 
Šv. Antanas Paduvietis PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Irma Vaitaitienė   
Pirmadienis, 13 Birželis 2022 12:09

Birželio 13 – ąją dieną, kai purius žiedus skleidžia bijūnai, krikščioniškose šalyse prisimenamas Šv. Antanas Paduvietis. Šv. Antanas savo pamokslais ir veikla garsėjo kaip taikdarys ir teisingumo gynėjas, varguolių užtarėjas. Nors pats buvo kilęs iš turtingos šeimos, atsisakė žemiškų turtų. Aukas, kurias paaukodavo tikintieji, išdalydavo vargšams. Iš čia kilo šių aukų pavadinimas: ,,Šv. Antano duona“. Senelių namuose taip pat gyvena Antanas ir Antanina. Juos pasveikinome kartu su gyventojais ir darbuotojais, palinkėjome gražios vardo dienos, įteikėme gėlių, šokolado ir atviruką. Antanas kaip tik šią dieną ir gimtadienį švenčia, tai sudainavome “Ilgiausių metų”. Gyventojai liko patenkinti sveikinimais, visiems gražiai padėkojo už dovanas ir parodytą dėmesį.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 2 iš 27